Macronowa dała plamę! Najpierw siłowała się z Trumpem, potem nie wiedziała co z sobą zrobić. Wyglądało na stan przedzawałowy [VIDEO]

Na zaproszenie prezydenta Emmanuela Macrona w Paryżu. Od czwartku prezydent USA wraz z małżonką przebywają w Paryżu . Nieoczekiwanie fora internetowe zapełniły się.
Wrzaskiem lewicowców nazywających Trumpa „Seksista Stało się tak m.in. z powodu komplementu jaki Donald Trump powiedział żonie prezydenta Macrona, Brigitte. Trump, w obecności swojej żony Melanii i prezydenta Macrona, powiedział do Brigitte:
„Jesteś w dobrej formie ( Miał na myśli, że świetnie wygląda ) Trump, powiedział to z zachowaniem savoir-vivre, na luzie . Usłyszawszy takie słowa Brigitte postanowiła jak najszybciej się oddalić, złapała Melanię za łokieć i udały się w odwrotnym kierunku niż udali się panowie. W Internecie, komplement Trumpa wywołał burzę wśród komentatorów . Przeciwnicy wyzywają go od seksistów.
Pierwsza Dama jest bowiem starsza od swojego małżonka o 24 lata, więc ich zdaniem słowa amerykańskiego prezydenta były nie na miejscu. Jak widać, we współczesnych czasach nawet komplement zostaje uznany za objawy seksizmu .


UDOSTĘPNIEŃ