Genialna przeróbka spotkania Trump-Macron robi furorę w polskim internecie. „Makaron odnalazł tatusia!” [WIDEO]

Wizyta Donalda Trumpa we Francji doczekała się kolejnej przeróbki wideo, tym razem z kultowym „Misiem” w tle. Media od kilku dni rozpisują się na temat licznych wpadek i komicznych sytuacji widocznych podczas spotkania prezydenta Stanów Zjednoczonych z Emmanuelem Macronem, jednak to wideo bije wszystko na głowę.

Złośliwi twierdzą, że Donald Trump celowo, publicznie przy kamerach dopuszczał do takich sytuacji aby zdyskredytować prezydenta Francji. My aż tak daleko nie idziemy, jednak nie da się ukryć, że ta wizyta była dość… specyficzna.

Po tym jak Trump w Polsce pokazał całemu światu przykład postępowania jako suwerennego państwa przyszła kolej na Francję i jej przedstawicieli, czyli państwa Macron.

Na pierwszych stronach gazet znalazł się między innymi komplement (szumnie przez lewicowców nazwany aferą), jaki Donald Trump skierował do prezydentowej Francji.

Tu o tym pisaliśmy: Trump wywołał „AFERĘ”! Skomentował wygląd żony Macrona! Kamery wszystko zarejestrowały (WIDEO)

Pamiętamy również słynne filmy, gdzie powitanie bardziej przypominało zapasy bądź zawody w siłowaniu się na ręce.

Zobacz: Macronowa dała plamę! Najpierw siłowała się z Trumpem, potem nie wiedziała co z sobą zrobić. Wyglądało na stan przedzawałowy [VIDEO]

Polscy internauci nie pozostali obojętni i postanowili wykorzystać dźwięk ze znanego, kultowego polskiego filmu „Miś”. Podłożyli głos pod jedną ze znanych już scen ze spotkania Trump-Macron, i oto co wyszło:

Film zdobył ogromną popularność w sieci. Niektóre komentarze pod filmem zwalają z nóg:

„Takiego pariasa świat dawno nie widział. Aż przykro patrzeć. Podziwiam spokój Państwa Trump.”

„Nie jestem klinicystą, ale Macron ma poważne problemy emocjonalne https://twitter.com/MoMaMrozowska/status/884140526060146690 

„nawet nie chcę sobie wyobrażać co Trump myśli na temat tego cyrku i tego chłystka.”

„Ten Macron ma jakiś doradców? On powinien to obejrzeć i sie zastanowić nad sobą.”

– pisali internauci (pisownia oryginalna)

To cię zainteresuje: Opłata paliwowa to była zasłona dymna! W nocy PiS wykonał NIEOCZEKIWANY ruch!


UDOSTĘPNIEŃ