Michał Rachoń po mistrzowsku miażdży Adama Szejnfelda! Posła PO aż zatkało! [WIDEO]

We wczorajszym programie ,,Bez Retuszu” doszło do bardzo ciekawej, a zarazem mocnej wymiany zdań pomiędzy Adamem Szejnfeldem z Platformy Obywatelskiej oraz Michałem Rachoniem będącym dziennikarzem telewizji publicznej.

Poseł Szejnfeld zarzucał Michałowi Rachoniowi całkowity brak obiektywizmu w wykonywanej przez niego pracy dziennikarza. Redaktor TVP szybko zripostował polityka popadającego w coraz to większą histerię oznajmiając mu, iż wali się system,  w którym to on na czele ze swoją partią decydowali o losach najważniejszych spraw dla Polski.

Nie jest to pierwsza publiczna kłótnia pomiędzy dziennikarzem TVP a politykiem wywodzącym się z ugrupowania Platformy Obywatelskiej.  Jakiś czas temu popis pogardy i braku szacunku do rozmówcy dał Michał Szczerba z PO, który w arogancki sposób prowadził dyskusję z dziennikarzem Wiadomości TVP – Krzysztofem Ziemcem.

Podobna sytuacja miała miejsce dwa dni temu,  kiedy to gościem programu ,,Gość Wiadomości” był poseł Platformy Obywatelskiej – Tomasz Lenz.  Poseł Platformy dość łatwo dał się wyprowadzić z równowagi,  co spowodowało,  iż dalsza część rozmowy przebiegała w dość bojowym nastroju.

źródło: youtube.com


UDOSTĘPNIEŃ