Wojewódzki wrzucił to zdjęcie do sieci. Prawica chce go rozszarpać! [FOTO]

Celebryta postanowił wyrazić swoją opinię na temat PiS. Swoje trzy grosze postanowił dorzucić Kuba Wojewódzki. Zamieścił zdjęcie, które rozwścieczyło internautów.

Kuba Wojewódzki znany jest z ostrych i bardzo kontrowersyjnych opinii politycznych. Dziennikarz TVN opublikował na Facebooku zdjęcie nawiązujące do sytuacji politycznej w Polsce.

Demonstracja „To NIE Koniec! Powstrzymajmy Zamach Stanu” została zorganizowana przez opozycję. Jej celem było zaprotestowanie przeciwko zmianom w wymiarze sprawiedliwości.

Na zdjęciu opublikowanym przez Wojewódzkiego widać transparent z napisem „Odejdź dziadu”.

To odniesienie do słów zmarłego prezydenta Lecha Kaczyńskiego, który w 2002 roku, powiedział „Spieprzaj dziadu” do jednego z uczestników spotkania wyborczego. Zdjęcie nie spodobało się internautom.

Część z nich twierdzi, że showman nie powinien angażować się w walkę polityczną, a tym bardziej, nie mieszać do niej zmarłego prezydenta. Większość odniosła słowa z transparentu do samego dziennikarza pisząc przekornie:

„I co kiedy odejdziesz”, „No właśnie, już czas!”, „To co, odchodzisz?”.

I wszystko jasne …☠️🤡k.

Opublikowany przez Kuba Wojewódzki – Król TVN Niedziela, 16 lipca 2017

Mimo hejtu zdjęcie rozniosło się po sieci z niezwykłą prędkością. W ciągu zaledwie kilku godzin zareagowało na nie prawie 5 tys internautów.
Wp.pl


UDOSTĘPNIEŃ