Dziecięcy gwiazdor muzyki pop ma nie lada kłopoty. Został złapany na jeździe pod wpływem alkoholu i narkotyków. W dodatku wdał się w medialną kłótnię z rodziną, która martwi się, że 29-latek nie panuje nad swoim życiem.

29-letni Aaron Carter został aresztowany w miejscowości Cornelia, w stanie Georgia. Zgodnie z relacją policji – gwiazdor jechał po szosie zygzakiem. Kiedy patrol poprosił go o poddanie się badaniu alkomatem, odmówił i zrobił się agresywny. Podczas przeszukania funkcjonariusz znalazł przy nim prawie uncję (ok. 28 gram) marihuany.

Piosenkarz trafił do aresztu razem ze swoją dziewczyną Madison Parker, która towarzyszyła mu podczas pijackiego rajdu.

W weekend wokalista miał dać koncert w Kansas City, ale odwołał występ. Za pośrednictwem Twittera poinformował fanów, że ma problemy z transportem. Po wyjściu z aresztu zaprzeczył natomiast zarzutom o prowadzenie pod wpływem.

W oświadczeniu jego rzecznik stwierdził, że całe zajście jest nieporozumieniem. Wszystko miało zacząć się od awarii samochodu Cartera. Gwiazdor poprosił o pomoc mechanika, a gdy czekał na naprawę wozu, podjechał patrol. Policjanci zapytali go dlaczego jechał całą szerokością ulicy. Carter miał im tłumaczyć, że wszystko przez niesprawny samochód, ale nie chcieli go słuchać. W końcu zażądał adwokata, a funkcjonariusze stali się agresywni. Policja zaprzeczyła tej wersji wydarzeń.

Tymczasem starszy brat Aarona, Nick słysząc o jego kłopotach, napisał na Twitterze, że „życzy mu wszystkiego dobrego”. Wpis ten mocno rozzłościł młodszego Cartera. Zarzucił on Nickowi, że chce się wypromować na jego nieszczęściu i „kopie go, gdy leży”. Z kolei z postów żony wokalisty Backstreet Boys wynika, że rodzina nie posiada nawet numeru telefonu do Aarona. Gwiazdor kompletnie odciął się od bliskich. Ci z kolei podejrzewają, że wrócił do nałogu i znowu bierze narkotyki.

 Znalezione obrazy dla zapytania aaron carter

Znalezione obrazy dla zapytania aaron carter

Znalezione obrazy dla zapytania aaron carter