Partner Anny Przybylskiej podjął WAŻNĄ decyzję! Fani aktorki ZAŁAMANI!

W 2013 roku u Anny Przybylskiej zdiagnozowano nowotwór trzustki. Cała Polska trzymała wówczas kciuki za sukces w leczeniu. Po kilku miesiącach wydawało się, że wszystko jest już na dobrej drodze. Ania zaczęła udzielać się publicznie i pomimo dramatycznych przejść ze wścibskimi paparazzi, nie traciła pogody ducha. Mimo to 5 października zmarła w otoczeniu swoich najbliższych. Pozostawiła wieloletniego partnera, Jarosława Bieniuka, oraz trójkę dzieci – Oliwię, Szymona i Jana. Miała zaledwie 36 lat.

Po tych tragicznych wydarzeniach reżyser Radosław Piwowarski zapowiedział, że nakręci film o aktorce.

 

– Jestem to winien Ani. Parę razy przymierzałem się do filmu, w którym zagrałaby rolę na miarę swojego niezwykłego talentu, ale albo ona nie miała czasu, albo odrzucili mi scenariusz. Wymieniliśmy dziesiątki SMS-ów i telefonów „nakręcając” się nawzajem i obiecując sobie, że to kiedyś zrobimy. No cóż. Teraz pozostaje mi zrobić film o niej, zwykłej niezwykłej dziewczynie z Oburza, która została królową polskich serc – tłumaczył Piwowarski.

 

Jak można się było spodziewać, ani środowisko filmowe, ani Jarosław Bieniuk nie byli zachwyceni tym pomysłem. Sprawa była zbyt świeża, a rany jeszcze się nie zagoiły. Piwowarski postanowił jednak, że film upamiętniający Przybylską musi powstać.

 

Początkowo zakładano, że zagra w nim Olga Bołądź. Potem typowano, że lepszą kandydatką do tej roli będzie córka Ani i Jarka, Oliwia.

 

– Myślę, że jeszcze trochę czasu minie, zanim Oliwka będzie mogła zagrać w filmie, w tym zagrać mamę…

…CZYTAJ DALEJ…


UDOSTĘPNIEŃ