Znana SPORTSMENKA dołącza do protestów przeciw RZĄDOWI! Internauci w szoku!

Kuba Wojewódzki bardzo mocno angażuje się w ostatnie wydarzenia polityczne. Dziennikarz nie tylko bierze w nich udział, lecz również sam  namawia do dołączenia do protestów.

Showman otwarcie wyraża swój sprzeciw wobec działań obecnej ekipy rządzącej PiS czego daje wyraz na swoich licznych profilach w serwisach społecznościowych. Ostatnie zdjęcie zaskoczyło wielu fanów.

Showman na swoim profilu na Instagramie udostępnił fotografię z podpisem „trzy razy nie, pokazujemy palcem”. Na zdjęciu razem z Wojewódzkim znajdował się były polityk ugrupowania Kukiz’15 – Piotr „Liroy” Marzec – co nie wzbudziło większego zaskoczenia u fanów gwiazdy stacji TVN. Jednak druga osoba na zdjęciu wprawiła wielu w zdumienie. Tą osobą była Anna Lewandowska. Internauci nie kryli swojego zaskoczenia tym bardziej, że sportsmenka jak dotąd nie angażowała się w bieżący spór polityczny w naszym kraju.

 

 

Jedni docenili fakt, że żona Roberta Lewandowskiego dołączyła do grona protestujących, inni zaś są oburzeni i twierdzą, że Wojewódzki wykorzystał jej wizerunek do wyrażania własnych poglądów i podkreślają, że gdyby znana sportsmenka chciała,  to sama osobiście by to zdjęcie zamieściła na swoim profilu.

Zdjęcie zostało najprawdopodobniej usunięte przez Wojewódzkiego,  lecz jak powszechnie wiadomo – w internecie nic nie ginie.

źródło: wp.pl


UDOSTĘPNIEŃ