Pilne! Wiemy kto stoi za MASOWYM wyłączaniem stron na Facebooku! To koniec prawicowych profili?! DZIAŁAJMY!

Wiemy już kto stoi za zmasowaną akcją polegającą na usuwaniu popularnych FanPage z Facebooka. Na jednym z profili na portalu społecznościowym pojawił się komunikat, który zmroził krew w żyłach wielu administratorom prawicowych FanPage’y.

 

Wszystkiemu winny jest Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych. Takie akcje chcą przeprowadzać regularnie. Sęk w tym, że wiele stron które jawnie szkalują np. Jana Pawła II, obrażają katolików, są akceptowalne przez tą lewacką organizację Na swoim profilu na Facebooku zamieścili taki oto komunikat:

 

„KOMUNIKAT

 

Pracownicy i wolontariusze Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych przeprowadzili w czasie weekendu szeroko zakrojoną akcję usuwania stron które publikowały treści o charakterze rasistowskim, homofobicznym i islamofobiczny.
Łącznie zgłosiliśmy ponad 2000 stron organizacji neofaszystowakich, skrajnie prawicowych i antyislamskich.

 

W wyniku tych działań ponad 300 zostało zablokowanych i usuniętych.
Podobne akcje będziemy przeprowadzać systematycznie.

 

Nasz Ośrodek staje na drodze …

…CZYTAJ DALEJ…

 EDIT: Drodzy! Wynajdujcie strony szkalujące katolików, wartości chrześcijańskie, Jana Pawła II i masowo zgłaszajcie Facebookowi oraz jednocześnie ww. Ośrodkowi Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych! Dokumentujcie odpowiedzi Facebooka i ośrodka. Doprowadźmy wspólnie do delegalizacji finansowanej przez SOROSA organizacji!

 


2 komentarzy do “Pilne! Wiemy kto stoi za MASOWYM wyłączaniem stron na Facebooku! To koniec prawicowych profili?! DZIAŁAJMY!

 • 30 lipca 2017 o 11:04
  Permalink

  Przecież ta organizacja Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych to są przydupasy sorosa i wszystko jasne. Jego działalnośc w Polsce musi być jak najszybciej zdelaglizowana tak jak zrobili to na Węgrzech

  Odpowiedz
 • 30 lipca 2017 o 19:56
  Permalink

  A kiedy gaweł zacznie odbywać wyrok 4 lat pozbawienia wolności? To jest już prawomocne? Bo z tego co wiem to ma też 5 letni zakaz prowadzenia fundacji pozarządowych!

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UDOSTĘPNIEŃ