Koniec TVN! Prokop komentuje: Odczujemy to…

Marcin Prokop w rozmowie z „Super Expressem” skomentował zapowiadaną przez Jarosława Kaczyńskiego ustawę o dekoncentracji mediów. PiS chce, aby udziały zagranicznych właścicieli w polskich mediach były możliwie jak najniższe. Czy dziennikarz obawia się proponowanych zmian?

W rozmowie z „Super Expressem” propozycję nowej ustawy medialnej skomentował Marcin Prokop:

– Wiele pomysłów, dotyczących nowej ustawy medialnej, które do mnie docierają, oceniam negatywnie. Jest to projekt motywowany przede wszystkim politycznie, ja natomiast robię głównie w rozrywce i nie wydaje mi się, żeby pasmo, w którym się poruszam, było pierwszoplanowym przedmiotem zainteresowania polityków.

Jeśli jednak ten projekt przejdzie w proponowanym kształcie, z pewnością wszyscy to negatywnie odczujemy, cały rynek tzw. komercyjnych mediów

– powiedział Prokop.

se.pl


6 komentarzy do “Koniec TVN! Prokop komentuje: Odczujemy to…

 • 4 sierpnia 2017 o 21:15
  Permalink

  Guzik mnie obchodzi co się stanie z rynkiem komercyjnych mediów

  Odpowiedz
 • 5 sierpnia 2017 o 01:03
  Permalink

  Działania waszej stacji prowadzą do niepokojów wśród ludzi. Jesteście organizacją zdecydowanie de-stabilizacyjną. Prowadzicie działania stricte dezinformacyjne i jeszcze dziwicie się, że władza robi wszystko żeby was wyeliminować? Jeśli chcecie zarabiać pieniądze to oferujcie masie rozrywkę a nie polityczne rozgrywki. Najwyraźniej jednak nie interesuje was zarabianie pieniędzy a raczej rujnowanie stanu faktycznego.

  Odpowiedz
 • 5 sierpnia 2017 o 07:11
  Permalink

  Marcin!! TY i Dorota chyba nie musicie martwić się o pracę. Jestescie najlepsi w tym swoim biznesie, a rozrywka jest potrzebna, spoko

  Odpowiedz
 • 5 sierpnia 2017 o 16:50
  Permalink

  panie prokop ubolewam nad tym że pana apanaże, nie wiadomo za co, tak wysokie podupadną,ale jak większość elity jest pan dowodem na to że wcale nie muszą być super inteligentni,po prostu płyną z prądem jak zdechłe ryby,może trochę przesadzam ale mówię z żalem że wy dominanci tworzycie świat tak nie sprawiedliwym,ale wracając do tematu,tu nie chodzi o profil rozrywkowy tv niemieckiej,choć i tu wzorce jakie proponujecie młodym mają wiele do życzenia,ale chodzi o całokształt tvn który działa na niekorzyść naszych przemian podkopując wiarygodność naszego działania i co więcej jak cały świat lewacki swoją potęgę budują za pomocą kłamstwa obecnego tak bardzo w przestrzeni że niemal można go lizać,a niemieckie wzorce za którymi tak tęsknicie jeszcze nigdy nie błysnęły dobrem dla nas,kończąc życzę panu szerszego spojrzenia na kształt przekazu jaki daje pana pracodawca

  Odpowiedz
  • 30 sierpnia 2017 o 16:44
   Permalink

   Ludzie. Co Wy macie z tymi Niemcami. TVN to telewizja należąca do Amerykanów. Warto zasięgnąć wiedzy, zanim napisze się bzdure.
   Kolejna sprawa. W jaki sposób podkopuja wiarygodność przemian? Po ta są media prywatne i dziennikarze by obnażć i pokazywać bolączki rządzących. Jeśli zostanie jedyna telewizja, kierowana przez człowieka z ramienia partii rządzącej, to czy jest ona obiektywna?

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UDOSTĘPNIEŃ