Mleko się wylało! Ta informacja KOMPLETNIE pogrąża Komorowskiego!

Konstytucja, wolność, równość, demokracja – to tych wartości – jak twierdzą – bronią ludzie maszerujący z tzw. Komitetem Obrony Demokracji i szeroko pojętą opozycją, między innymi Bronisław Komorowski.

Przypomnijmy, że swojego czasu były prezydent z ramienia Platformy Obywatelskiej, jako gość „Faktów po faktach” w TVN, stawał w obronie obowiązującej konstytucji i krytykował prezydenta Andrzeja Dudę, który zapowiedział, że chce debaty ws. rozpisania nowej konstytucji.

– Myślę, że nie bez znaczenia dla zrozumienia całej sprawy jest słowo „chcę”, którego pan prezydent użył na samym początku. Tak, jakby to była jego wola. Wszyscy wiemy, że trochę inaczej zapadają decyzje, także dotyczące działań prezydenta – ocenił Komorowski.

Bronisław Komorowski po przegranych wyborach prezydenckich wielokrotnie zjawiał się na marszach KOD. Regularnie ostro krytykuje rząd i urzędującego prezydenta. Bronił starego składu Trybunału Konstytucyjnego, a teraz broni tzw. Konstytucji Kwaśniewskiego z 1997 r., gdzie wiele zapisów zostało niezmienionych jeszcze z czasów stanu wojennego.

Tymczasem okazuje się, że 20 lat temu Komorowski…

…CZYTAJ WIĘCEJ…


UDOSTĘPNIEŃ