Pełna kompromitacja na przystanku WOODSTOCK! Chcieli skoczyć w tłum tylko zabrakło im… [WIDEO]

Widowiskowe skoki ze sceny w tłum fanów zespołu są nierozłącznym elementem wielu koncertów kapel rockowych oraz heavy metalowych. Niestety nie wszystkim to wychodzi tak jak powinno.

W sieci w ostatnim czasie można bez zbędnego trudu natrafić na nagrania z Przystanku Woodstock,  który jest bardzo popularny w Polsce oraz w Europie. Głównie są to nagrania przedstawiające uroki festiwalowego życia.

Niektóre są prześmiewcze, inne po prostu zabawne, jak ten zamieszczony na Twitterze przez jednego z internautów poniżej. Autor posta oznaczył go hasztagiem #Woodstock,  lecz mimo wszystko część komentujących film twierdzi,  że nie pochodzi on z festiwalu organizowanego przez Jerzego Owsiaka.

 

Nie jest to pierwsza tego typu sytuacja,  w której Woodstock wystawiany jest na pośmiewisko niemalże całej opinii publicznej.  Z roku na rok fala negatywnych ocen na temat festiwalu powiększa się.

Z pewnością duży wpływ na to może mieć aktywne angażowanie się w spór polityczny organizatora całej imprezy – Jerzego Owsiaka, który nie ukrywa swojego braku sympatii wobec aktualnego obozu rządzącego w Polsce.

…ZOBACZ WIDEO…


UDOSTĘPNIEŃ