Brawo! Na TĄ decyzję czekała CAŁA POLSKA! PiS zrobi coś spektakularnego. Opozycja wściekła!

Rząd może sprawić Polakom bardzo pozytywną niespodziankę. Choć opozycja zapowiadała, że w związku z wprowadzeniem w życie m.in. programów Rodzina 500+ i Mieszkanie+ podatki będą rosły, to wiele wskazuje na to, że stanie się coś odwrotnego.

„Wiadomości” TVP podają, że podatki w naszym kraju najprawdopodobniej zaczną spadać. Wszystko to dlatego, że przypuszczenia rządu się spełniają.

Jak już informowaliśmy, wpływy z VAT w lipcu osiągnęły rekordowy poziom. Sięgnęły prawie 95 miliardów złotych! Taka sytuacja nie ma precedensu w najnowszej historii naszego kraju. W stosunku do ubiegłego roku, wzrost wynosi 25 proc. Wszystko do bez podnoszenia podatków.

Większy wpływ do budżetu to efekt m.in uszczelnienia systemu podatkowego, ale także walki z grupami przestępczymi, które wyłudzały każdego roku dziesiątki miliardów złotych z publicznej kasy. W reportażu „Wiadomości” zaznaczono, jak często w ostatnim czasie pojawiają się informacje o rozbiciu kolejnych grup przestępczych specjalizujących się w fałszowaniu faktur i wyłudzaniu pieniędzy od państwa. — Służby dostały zielone światło, żeby zwalczać tego typu przestępczość.

– Mamy świadomość, jak bardzo szkodliwa jest do działalność — mówi w materiale Wiadomości TVP Stanisław Żaryn, rzecznik ministra koordynatora służb specjalnych.

— Być może wcześniej służbom brakowało determinacji. Trzeba by pytać osób, które odpowiadały za zarządzanie służbami w poprzednich latach — dodał Żaryn, odnosząc się do bierności rządu PO-PSL w kwestii okradania państwa.

— Jeżeli będziemy to robić konsekwentnie, to w granicach 5 lat mamy szanse wyeliminować nieuczciwą konkurencje podatkową. To może prowadzić do obniżki opodatkowania — mówi w materiale Wiadomości TVP prof. Witold Modzelewski, prawnik z Instytutu Studiów Podatkowych.

„Bo wzrost wpływów podatkowych może zachęcić rząd do obniżenia…

…CZYTAJ WIĘCEJ…


4 komentarzy do “Brawo! Na TĄ decyzję czekała CAŁA POLSKA! PiS zrobi coś spektakularnego. Opozycja wściekła!

 • 8 sierpnia 2017 o 19:00
  Permalink

  chłopcy z P,O, poprawnej partii-kradli i pozwalali okradac narod,Dobrze ze wreszcie rzad wziąl ich za dupe,i od razu widac owoce pracy sluzb do zwalczania przestepczosci zorganizowanej,

  Odpowiedz
 • 9 sierpnia 2017 o 01:30
  Permalink

  Niestety, znam życie. Trzeba się starać wygrać wybory za dwa lata, a więc pieniądze pójdą dla tzw. potrzebujących. Zamiast na inwestycję. Także tę w ludzi.
  I trzeba mieć na uwadze, że następny rok może być, z jakichś powodów, dużo gorszy.

  Odpowiedz
 • 9 sierpnia 2017 o 19:57
  Permalink

  Nie pisze się „TĄ decyzję” tylko „TĘ decyzję”. Nie bierzmy przykładu z tego tłuka Bredzisława „w bulu i nadzieji” Komorowskiego. Poza tym wielkie brawa dla PiS-u.

  Odpowiedz
 • 10 sierpnia 2017 o 08:55
  Permalink

  Zlikwidować podatek ZUS!!! Lepsze to niż każdy socjal.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UDOSTĘPNIEŃ