Szokujący sekret z życia Marty Kaczyńskiej wyszedł na jaw!

Marta Kaczyńska i Piotr Smuniewski pobrali się w 2002 roku. Ówczesny prezydent Warszawy i ojciec Marty Lech Kaczyński nie był wtedy zadowolony z decyzji córki. Wolał, aby najpierw skończyła studia, a potem wyjechała na zagraniczne stypendium. Stało się inaczej. W następnym roku na świat przychodzi córeczka Kaczyńskiej – Ewa.
I tu zaczynają się schody…

Szybko się okazuje, że nie jest to małżeństwo idealne. Kłótnie, niesnaski, a w końcu rozwód. Marta spotyka się już wtedy z Marcinem Dubienieckim. Rozwód przebiega szybko i już w 2007 roku córka prezydenta bierze ślub z młodym prawnikiem z Kwidzyna.

Początkowo Smuniewski mimo rozstania z żoną często spotyka się z córką Ewą. Zabiera ją na weekendy, kupuje jej prezenty. W połowie 2007 roku zrywa jednak kontakty z Martą i jej córką. Teraz już wiadomo, że miał poważne powody. Marta ujawniła bowiem, że nie jest on ojcem Ewy. Wczoraj informacje na ten temat przekazała nam sopocka prokuratura.

– 29 czerwca 2007 roku w Prokuraturze Rejonowej w Sopocie na podstawie wniosku Marty Kaczyńskiej-Dubienieckiej zarejestrowano postępowanie wyjaśniające o zaprzeczenie ojcostwa małoletniej Ewy Smuniewskiej. Stronami wyżej wymienionego postępowania byli Marta Kaczyńska-Dubieniecka oraz Piotr Smuniewski. W toku postępowania przesłuchano strony oraz świadka. 2 października 2007 roku skierowano do Sądu Rejonowego w Sopocie pozew o zaprzeczenie ojcostwa – informuje „Super Express” szefowa Prokuratury Rejonowej w Sopocie Barbara Skibicka.

Dowodem na zaprzeczenie ojcostwa pierwszego męża Kaczyńskiej były badania DNA.

– Wytoczenie powództwa uzasadnione było treścią prywatnej opinii sądowo-lekarskiej z analizy DNA stron złożoną przez wnioskodawczynię (Martę Kaczyńską – red.) oraz wyjaśnieniami złożonymi przez strony, jak również postępowaniem toczącym się w Sądzie Rejonowym w Sopocie z wniosku Piotra Smuniewskiego o ustalenie kontaktów z małoletnią Ewą Smuniewską – mówi „SE” prokurator Barbara Skibicka.

Postępowanie o zaprzeczenie ojcostwa Ewy Smuniewskiej toczyło się w Sądzie Rejonowym w Sopocie w wydziale rodzinnym. W grudniu 2007 roku zapadł w tej sprawie wyrok. Co prawda sopoccy śledczy nie ujawniają jego treści, ale to właśnie po wyroku pierwszy mąż Marty Kaczyńskiej – Piotr Smuniewski – definitywnie uciął jakiekolwiek kontakty z Martą oraz jej córką Ewą…

źródło: Pikio/SE


UDOSTĘPNIEŃ