Ryszard Petru wylądował w szpitalu! Wszystko przez to wydarzenie

Już wydawało się, że u lidera .Nowoczesnej wszystko idzie ku lepszemu. Co prawda notowania partii i samego Ryszarda Petru są wciąż nie najlepsze, ale w życiu prywatnym wiedzie mu się znakomicie. Były wakacje w Chorwacji i romantyczny wypad do Paryża z posłanką Joanną Schmidt. Niestety! Zaraz po powrocie ze stolicy Francji u Ryszarda Petru odnowiła się dawna kontuzja.

Jak dowiedział się Fakt, Ryszard Petru przebywa w jednym z warszawskich szpitali, gdzie wkrótce czeka go bardzo poważny zabieg. – Planowana jest ponowna operacja więzadła przedniego w lewym kolanie – twierdzi nasz informator. Problemy ze zdrowiem przyszły zaraz po powrocie z wakacji, kilka dni temu.

Skąd u Petru takie problemy? Wszystko jest pokłosiem noworocznego wypadu na narty do Austrii sprzed ponad 1,5 roku. Wtedy to, szusując po alpejskich stokach, polityk uległ groźnemu wypadkowi i zerwał więzadła w kolanie.

Na miejscu interweniowali lekarze z Innsbrucka i tylko dzięki ich pomocy, szef .Nowoczesnej mógł bezpiecznie wrócić do Polski i na miejscu przejść rehabilitację.

– Ryszard czuje się dobrze, ale będzie teraz musiał poruszać się o kulach – dowiedział się wtedy Fakt od osoby z otoczenia Petru.

Rzeczywiście, już w kraju Ryszard Petru był przez jakiś czas oglądany wyłącznie o kulach. Od tamtych wydarzeń minęło jednak już kilkanaście miesięcy i wydawało się, że sprawa jest definitywnie zamknięta. Tymczasem niedawno problem powrócił i Petru znów musiał oddać się w ręce służby zdrowia. Fakt, tak jak na początku 2016 r., życzy szybkiego powrotu do formy!

Ryszard Petru w szpitalu


UDOSTĘPNIEŃ