Potrącili funkcjonariusza straży granicznej! STRZELANINA i obława w Krakowie!

Strzelanina w Krakowie! Podczas wspólnej akcji przeprowadzanej przez Centralne Biuro Śledcze i Straż Graniczną, jeden z funkcjonariuszy został potrącony przez czworo podejrzanych ludzi. Straż Graniczna od razu odpowiedziała ostrzelaniem samochodu, jednak kierowca i jeden z pasażerów zdołali uciec. Trwa obława za dwoma podejrzanymi.

Do zdarzenia doszło 20 sierpnia w Krakowie na ulicy Księcia Józefa. Funkcjonariusz Straży Granicznej został potrącony w czasie łączonej akcji z Centralnym Biurem Śledczym przez samochód marki audi.

Pozostali strażnicy natychmiast otworzyli ogień w stronę samochodu. Pojazd, którym jechali sprawcy, zjechał do rowu. W środku jechały cztery osoby, z czego jedna została ranna w wyniku ostrzelania przez Straż Graniczną, jednak jego życiu nic nie zagraża.

Kolejny pasażer został aresztowany, jednak pozostałym dwóm podejrzanym udało się uciec. Trwa obława za kierowcą samochodu oraz trzecim pasażerem. Podejrzani uciekli na znajdujące się w pobliżu ogródki działkowe. To nie był jedyny incydent 20 sierpnia w Krakowie.

Tego samego dnia, mężczyzna zamordował 33-latka nożem na osiedlu Wzgórza Krzesławickie.

se.pl


UDOSTĘPNIEŃ