Uwaga Warszawa! Ten pedofil poluje na dzieci zostawione bez opieki! Onanizuje się przy nich [FOTO]

Sprawa jest bulwersująca dlatego nie można obok niej przejść obojętnie. To co policja zrobiła w tej sprawie, którą za chwileczkę państwu przybliżymy, woła o pomstę do nieba, a funkcjonariusze winni temu stanowi rzeczy powinni zostać ukarani.

Chodzi o zboczeńca, pedofila, który masturbował się przy dzieciach i został – obywatelsko ( brawa!) schwytany. Na miejsce została wezwana policja, ale…wręczyła mu tylko mandat i puściła wolno.

Do zdarzenia doszło w Krynicy Morskiej, ale jak udało się ustalić – mężczyzna, który onanizował się przy dzieciach pochodzi prawdopodobnie z Warszawy.

O zatrzymaniu poinformował na Facebooku Rafał Wasielkiewicz, który jednocześnie był jednym z tych którzy zaangażowali się w złapanie pedofila. Podobno zboczeniec aby być bliżej dzieci  wynajął pokój w domu rekolekcyjnym…

Uwaga rodzice z Warszawy! Skoro robił to na wyjeździe, jest szansa, że nie zaprzestanie swojego działania. Bądźcie czujni, chodzi tu w końcu o wasze pociechy.

– 23.08.2017R. W KRYNICY MORSKIEJ ZATRZYMALIŚMY PEDOFILA KTÓRY MASTURBOWAŁ SIĘ PRZY MAŁYCH DZIECIACH POLICJA NIESTETY ZAKOŃCZYŁA SWOJĄ AKCJE TYLKO NA MANDACIE. JAK SIĘ PÓŹNIEJ OKAZAŁO TEN ZWYROL WYNAJMOWAŁ KWATERĘ W DOMU REKOLEKCYJNYM W KRYNICY WEDŁUG NASZYCH USTALEŃ TYP MIESZKA W WARSZAWIE BĄDŹ JEJ OKOLICACH. NAJGORSZE ŻE POLICJA NIE MOŻE BĄDŹ NIE CHCE NIC ZROBIĆ W TEJ SPRAWIE – napisał poście pan Rafał.

Internauci komentujący wpis zauważyli, że mężczyzna widoczny na zdjęciu jest bardzo podobny do pedofila Mariusza C., wypuszczonego po 15 latach z więzienia.

 

źródło: facebook.com/Rafał Wasilkiewicz

źródło: facebook.com/Pikio


UDOSTĘPNIEŃ