Monice Olejnik puściły nerwy! Publicznie zaatakowała posła PiS!

Dziennikarka postanowiła publicznie skomentować słowa posła PiS, Janusza Śniadka, który na łamach „Rzeczpospolitej” ubolewał, że Lech Wałęsa wciąż jest symbolem „Solidarności”.

„Lech Wałęsa jest postacią tragiczną. Przez połowę życia był znienawidzony przez komunistów, podsłuchiwany, bez sekundy prywatności. Teraz za sprawą przepisów ministra sprawiedliwości stał się obiektem polowania IPN-u.” – pisała dziennikarka w swoim piątkowym felietonie. Jej zdaniem dramat Lecha Wałęsy polega na tym, że kilkukrotnie zmieniał zdanie ws. współpracy z SB.

„Ale i tak nikt nie pozbawi go wielkości. Kiedyś byłam w Turcji i w restauracji wisiały portrety Atatürka i Wałęsy. Jest znany na całym świecie, jest symbolem „Solidarności”, co spędza sen z powiek Januszowi Śniadkowi, byłemu przewodniczącemu „S”. ” – pisze Olejnik. W końcu dziennikarka zadaje posłowi pytanie i wbija szpilę:

„Panie Śniadek, czy …

…CZYTAJ WIĘCEJ…

 


2 komentarzy do “Monice Olejnik puściły nerwy! Publicznie zaatakowała posła PiS!

  • 6 listopada 2017 o 09:40
   Permalink

   Wałęsa jak to czyta to sobie myśli co pani p….li , bo już raz publicznie na antenie powiedział jej to co myśli o niej i polakach.On jest BUFONEM i nikogo nie szanuje w ślad za nim idą jego dzieci.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UDOSTĘPNIEŃ