Ojciec ofiary zamachu w Barcelonie spotkał się z Imamem… Reakcja jego i ludzi szokuje [WIDEO]

Niestety, mimo ataków, ofiar śmiertelnych, zamachów na rdzennych Europejczyków, ludzie nadal jak widać niczego się nie nauczyli. Dowodem na to jest ostatnie wydarzenie, które odbiło się szerokim echem w mediach – nie tylko w Hiszpanii…

Przypomnijmy, że w zamachach w Barcelonie i Cambrils śmierć z ręki islamistów poniosło 15 osób. Ojciec najmłodszej ofiary postanowił spotkać się z islamskim imamem… Pytanie : kto go do tego namówił i jaki był tego cel? Na pewno nie „szczytny”. Wręcz szkodliwy. Hiszpania pokazała, że ma swoistą „schizofrenię”.

Sprawa dotyczy ojca 3-letniego chłopczyka który zginął podczas zamachów w Barcelonie. Pogrążony w żałobie ojciec postanowił spotkać się z Imamem, aby ( jak sądzimy) pokazać, że wina nie leży po stronie islamu, a terrorystów.

To skandaliczne, chociażby z racji tego, że to właśnie islam jest główną przyczyną krwawych ataków. Mamy podstawy, aby sądzić, że ta cała szopka była zaplanowana, aby uspokoić nastroje Hiszpanów i ponownie nakręcić ich na hasło „Refugees welcome”.

Ale co tam się wydarzyło? Po spotkaniu z Imamem, obaj mężczyźni wyszli i na oczach wszystkich przytulili się… Poleciały łzy, a tłum, który wcześniej potępiał zamachy płakał razem z nimi i bił brawo… Jesteśmy świadkami totalnego upadku wartości Europy…

Zobaczcie sami: ZOBACZ WIDEO


UDOSTĘPNIEŃ