Patrykowi Jakiemu puściły nerwy! „Bydlaki! Przywróciłbym tortury!” Tak OSTRO nie było jeszcze nigdy!

Informacja o brutalnym napadzie na polską parę we włoskim Rimini wstrząsnęła całym krajem. Według doniesień tamtejszych agencji napastnikami byli imigranci z Afryki Północnej, którzy brutalnie pobili Polaka i wielokrotnie zgwałcili jego partnerkę.

Bardzo emocjonalnie na to zdarzenie zareagował w mediach społecznościowych wiceminister sprawiedliwości, Patryk Jaki. W jego opinii oprawcy zasłużyli na karę śmierci, zaznaczając przy tym, że „w tym konkretnym przypadku przywróciłbym również tortury”.

Do dramatycznych wydarzeń doszło w piątek późnym wieczorem, gdy polska para wybrało się na spacer na plażę w popularnym kurorcie Rimini. Około godziny 4 nad ranem para została brutalnie zaatakowana przez czterech napastników. Mężczyźni dotkliwie pobili mężczyznę, a potem na jego oczach dokonali wielokrotnego zbiorowego gwałtu na kobiecie. Zbulwersowany tymi informacjami Jaki na swoim TT napisał:

Gdy jeden z portali przywołał podobny przykład z Polski (26-latki z Łodzi, którą oprawcy przez dziesięć dni przetrzymywali w mieszkaniu i brutalnie gwałcili i choć kobiecie udało się uciec to ostatecznie zmarła na szpitalnym oddziale), wiceminister dodał jeszcze:

Ponadto na swoim Facebooku przewodniczący Komisji Weryfikacyjnej napisał: – Macie swoich imigratów – TVN-y, WP, GW, Natemat, PO i Nowoczesne. Chcecie ich w Polsce? Po moim trupie. Do tego śledztwa od dziś wkracza też polska prokuratura. Nie zostawimy tego Włochom, to sprawa polskiego państwa. Zrobimy wszystko, aby sprawców złapać i przewieźć do polskich więzień, nad którymi sprawuje piecze.

 

Po paru godzinach wiceminister sprawiedliwości dodał na swoim TT drobne sprostowanie


Jeden komentarz do “Patrykowi Jakiemu puściły nerwy! „Bydlaki! Przywróciłbym tortury!” Tak OSTRO nie było jeszcze nigdy!

  • 19 września 2018 o 13:08
    Permalink

    czy to bydło gwaconce kobity , dzidzi , wszystkie prawa i normy współżycia w cywilizowanym świecie , panoszące się po europie ,siejące strach i terror można nazwać inaczej…

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UDOSTĘPNIEŃ