To już prawdziwa plaga! Kolejny brutalny, grupowy gwałt na plaży!

Jeszcze nie ostygły emocje po ostatnich wydarzeniach z Rimini we Włoszech, a media już obiegła kolejna tragiczna informacja o podobnych zdarzeniu. Kobieta została brutalnie zgwałcona przez trzech mężczyzn.

Stało się to zaledwie kilka dni po bestialskim ataku na polskie małżeństwo u wybrzeży Włoch.

Tym razem stało się to na Majorce, na plaży w Magaluf. 19-letnia Brytyjka zawiadomiło policję. Zeznała, że została brutalnie zgwałcona przez trzech mężczyzn. Wśród napastników rozpoznała niedawno poznanego mężczyznę, z którym robiła sobie zdjęcie kilka dni przed tragicznym zdarzeniem. Fotografię podejrzanego przekazała funkcjonariuszom.

W tej sprawie żaden z napastników jeszcze nie został zatrzymany, trwają czynności prowadzone przez tamtejsze służby, a media zostały zapewnione, że śledztwo będzie przeprowadzone dokładnie i na pewno nie zostanie zbagatelizowane. Ze strzępów informacji wynika, że gwałciciele również są obywatelami Wielkiej Brytanii, nie wiadomo natomiast czy to prawdziwi „rdzenni” Brytyjczycy, czy może mają inne pochodzenie. Tego władze nie zdradzają.

Okoliczności gwałtu są przerażające. Młoda kobieta wybrała się z kolegą na spacer o plaży. W pewnym momencie… CZYTAJ WIĘCEJ>>>


UDOSTĘPNIEŃ