Gigantyczna kompromitacja Kingi Rusin! Nie wylogowała się z FB i…

Sprawa jest złożona. Ale zacznijmy od początku… Kinga Rusin, znana wszystkim ze stacji TVN, była żona Tomasza Lisa zaliczyła potężną wpadkę. Ciężko będzie jej się z tego wytłumaczyć. Totalnie się ośmieszyła.

 

Prezenterka najpierw apelowała do widzów TVN aby zmienili swoje podejście do imigrantów ( w jej mniemaniu uchodźców) – tak! Dokładnie tych przybywających z Afryki i Bliskiego Wschodu.

– Kiedyś myśmy musieli prosić o pomoc i znaleźli się tacy, którzy nas przyjęli. Byliśmy kiedyś uchodźcami. Jakaż pamięć ludzka bywa krótka. Kiedy powstała armia generała Andersa w ZSRR na mocy porozumienia Sikorski-Majski była szansą na ocalenie i życie. Przeżycie setek tysięcy ludzi zamkniętych w rosyjskich łagrach. Ale żeby ci ludzie z powrotem trafili do Polski, musieli tak naprawdę prawie okrążyć kulę ziemską. Okazuje się że schronienie 100 tys. ludzi znalazło nie gdzie indziej, tylko w Iranie. Byliśmy kiedyś uchodźcami. I nigdy o tym nie zapominajmy – powiedziała Rusin w programie w TVN.

 

Natychmiast zareagowali internauci szeroko komentując to o co zaapelowała Rusin na antenie podczas programu śniadaniowego.

 

Widząc to, Kinga Rusin postanowiła zamieścić na portalu społecznościowym list, który jak stwierdziła dostała od swojej wielbicielki.

 

– Mieszkam w Niemczech od roku jak tu przyjechałam byłam stanowczo na nie w sprawie przyjmowania uchodźców. Dopiero w momencie poznania osobiście tych ludzi zmieniam zdanie. Są życzliwi, pomocni. Naprawdę wspaniali ludzie NORMALNI. O wiele lepsi niż typowy Polak za granicą. Najwięcej mają do powiedzenia Ci którzy nie mieli z nimi do czynienia. Wszyscy komentują ze dostają kasę a nikt nie ma pojęcia jaka tragedię przeżyli uciekając z państwa objętego wojną. Jednego z uchodźców którego poznałam uciekał z Aleppo swoją rodziną żona w ciazy i małym dzieckiem. Szli do Niemiec 7 dni. Żona w 9 miesiącu ciąży tydzień po dojściu do Niemiec urodziła. Jacy oni musieli być zdeterminowani. A Polaków którzy siedzą na socjalu bo im się należy nikt nie widzi a jest ich masa – czytamy w opublikowanym przez celebrytkę liście (pisownia oryginalna).

 

I tu zaczyna się zabawa. Bo to co zobaczyli internauci pod tym postem przejdzie do historii i zostawi na długo wielka plamę na karierze celebrytki. To po prostu trzeba zobaczyć: …ZOBACZ WPIS >>>

 


UDOSTĘPNIEŃ