Unia rozbrojona! PiS triumfuje! To co zrobił Orban kończy wszystko!

„Inkwizycyjna” kampania prowadzona przeciw Polsce przez Unię Europejską nie powiedzie się, bo Węgry wykorzystają każdą przewidzianą prawem możliwość w UE, by okazać solidarność z Polską – Oznajmił Viktor Orban.

Węgry oczywiście kierują się własnymi interesami i właśnie z uwagi na własne interesy narodowe, wartości europejskie i polsko-węgierską przyjaźń musimy jasno powiedzieć, że nigdy nie powiedzie się prowadzona przeciw Polsce kampania inkwizycyjna, bo Węgry każdą możliwość prawną w Unii Europejskiej wykorzystają, by okazać solidarność z Polską.

– Oznajmił premier Węgier podkreślając przy tym olbrzymią przyjaźń polsko-węgierską.

Jak to zwykle bywa, gdy przywódcy, wielka elita polityczna, zwracają się przeciwko własnemu narodowi, potrzebni są inkwizytorzy, wszczynający postępowanie przeciwko tym, którzy wyrażają głos narodu. Teraz główny inkwizytor nazywa się Timmermans.

– Stwierdził stanowczo Orban.

W czwartek solidarność Węgier z Polską zdeklarował szef węgierskiej dyplomacji – Peter Szijjarto.

Stoimy u boku Polski i wzywamy Komisję Europejską, by …

…CZYTAJ WIĘCEJ…

źródło: wpolityce.pl/Pikio


11 komentarzy do “Unia rozbrojona! PiS triumfuje! To co zrobił Orban kończy wszystko!

 • 27 lipca 2017 o 08:24
  Permalink

  Orban gra na kilku frontach proponowal bym nie liczyc na pana orbana i nie podniecac sie

  Odpowiedz
  • 2 września 2017 o 00:21
   Permalink

   To jest oczywiste, że Orban kieruje się interesem Węgier tak jak Trump interesem USA. Niemniej w tych sprawach interes obu polega głównie na osłabianiu roli Niemiec w UE, a nam to jest na rękę.

   Odpowiedz
 • 1 września 2017 o 13:02
  Permalink

  hm… ale tuska poparł przeciwko Polsce…

  Odpowiedz
  • 1 września 2017 o 20:17
   Permalink

   Poparł bo go Kopaczowa wystawiła w sprawie tych uchodźców to się odegrał na polskim rządzie.

   Odpowiedz
 • 1 września 2017 o 13:40
  Permalink

  Orban zawiódł już w sprawie Tuska! Najlepiej liczyć na siebie! Ale u nas są szubrawcy z opozycji!

  Odpowiedz
 • 1 września 2017 o 16:38
  Permalink

  Już raz Orban obiecał, że nie zdradzi Polski a poparł Tuska jak chciała Merkel.
  WyPOwiedź Timmermansa o rewizji granic między Polską a Niemcami tylko POtwierdza to, że z POmcą Tuska, (którego poparł także Orban) jako namiestnika niemieckiej UE, przygotowywana jest tzw „Śląska Republika Ludowa”, która ma na celu powrót do Niemiec Śląska i Pomorza. Przy POmocy niemieckich „zielonych ludzików” wrogą robotę na Śląsku, zrobi się na wzór tego co na Ukrainie zrobiły rosyjskie tzw „zielone ludziki”, zabierając Krym i Donbas Ukraińcom.
  Niemcy zawsze będą chcieli odebrać Polsce Śląsk i Pomorze, które utracili po 1945r, traktując to jako swoją hańbę narodową. Z tą terytorialną stratą choć publicznie w UE się nie obnosili, to jednak nigdy nie potrafili się z nią POgodzić, a co wychodzi na jaw co jakiś czas. Niemcy co najważniej taktycznie po 1989r uznały polską granicę na Odrze i Nysie by uspokoić Europę, a następnie wchłonąć za zgodą ZSRR i USA komunistyczną DDR Honekera.
  Niemcy czekają więc na stosowny czas podobnie jak zrobiła to Rosja Putina wobec ukraińskiego Krymu, w czasie gdy uśpiona była UE przez Merkel a USA przez Obamę. Niemcy z Rosją od dawna liczą na osłabienie patriotyczne, polityczne i militarne Polski. Z ogromnym uporem Niemcy z Rosją nie chcą się zgodzić na przeniesie niektórych stałych amerykańskich baz NATO z Niemiec do Polski, byśmy nie mogli przestać się bać rosyjskiej agresji na nasz kraj. Wojska USA w Polsce przebywają więc tylko rotacyjnie a nie na stałe jak chce rząd PiS. Konsekwentnie Niemcy z Rosją POpierają też gazociąg Nord Strim 2, pomijający Polskę i Ukrainę by grać na bardzo niebezpieczne gospodarcze i militarne nasze osłabienie. Z tej POlityki Niemiec niezwykle cieszył się Putin, do chwili gdy USA Trumpa nałożyła sankcje na firmy budujące antypolski i antyukraiński gazociąg. Rząd PiS i prezydent USA są więc dla nimiecko-rosyjskiej POlityki wielkim zagrożeniem w ich proputinowskich planach. Domaganie się jeszcze przez rząd PiS olbrzymich reperacji wojennych od Niemiec i żądanie zaprzestania wmaiania światu „polskich obozów koncentracyjnych”, które Niemcy zbudowali w Polsce by wymordować Polaków, Żydów…. powoduje coraz wścieklejszy ich medialny atak na Polskę. Niemieccy szpicle z UE i USA, oraz totalna Targowica chcą dlatego jak najszybciej doprowadzić do dymisji rządu PiS i usunięcia prezydenta RP Dudy. W swojej proputinowskiej POlityce Niemcy mogą liczyć na przychylność Francji, Włoch i POlskiej totalnej Targowicy oraz POmniejszych państw UE. Problem mają tylko z USA i Wielką Brytanią z którymi się jednak muszą liczyć. Bo zdrajców Polski tu nad Wisłą przecież nigdy nie brakowało jak prześledzimy historię. Putin i Merkel może już dawno mają omówiony i uzgodniony swój cichy plan V rozbioru Polski jak w 1939r zrobił to Hitler ze Stalinem, gdy Francja z Anglią nas zdradziły a USA była bierna. Na mapie Europy Środkowej do Wisły POstały by POwiększone
  Niemcy przyjazne Rosji, a od Wisły Rosja z zagarniętą Ukrainą i drugą częścią Polski oraz Krajami Bałtyckimi. Bo Białoruś już jest w rękach Putina. Taki nowy POdział Europy i sojusz Rosji z Niemcami, Francją, Włochami przeciw Polsce… jest olbrzymim zagrożeniem nie tylko dla nas ale także dla bezpieczeństwa USA i Wielkiej Brytanii. Więc Amerykanie i Brytyjczycy dlatego nie zamierzają się godzić na POzbawienie ich wpłu na militarną politykę UE i NATO mimo brexitu, bo nie chcą powtórki z 1939r, gdy myślały, że europejska wojna ich ominie. Ci co dziś bezgranicznie ufają UE zdominowenej przez coraz agresywniejsze wobec Polski Niemcy i Francję i szczują ich na swą Ojczyznę niczym szpiedzy Putina, Merkel i Macrona szczególnie są niebezpieczni, bo chcą wyprowadzić milion POlaków na uliczne zadymy, przy POmocy manipulacji niemiecko-lewackich mediów w Polsce, a o powrót których pod polską kontrolę toczy się teraz bój.
  Z dwóch wrogów, (Niemiec i Rosji) którzy napadli na Polskę w 1939r mordując miliony ludzi i rujnując naszą kraj, obaj są wciąż bardzo niebezpieczni i nieobliczalni. Tylko potężna armia USA mająca swe wojska na wschodniej flance NATO może nas przed nimi uratować.

  Odpowiedz
 • 1 września 2017 o 18:25
  Permalink

  BRAWO WEGRZY „POLAK WEGER DWA BRATANKI I DO SZABLI I DO SZKLANKI”

  Odpowiedz
 • 1 września 2017 o 19:01
  Permalink

  Dobrze że Tuska poparł, też bym jego kandydaturę poparł. Lepiej jak Tusk jest tam niż w Polsce. Pozycja w której Tusk jest teraz, pokazuje wyraźnie że Tuski jest wielkim patriotą, tylko że Niemieckim. Niech lepiej robi swoim widmem krzywdę tam w EU, niż w Polsce.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UDOSTĘPNIEŃ