Zachód znów wrzaśnie z oburzenia! Korwin-Mikke NAJOSTRZEJ o gwałcicielach z Rimini

Nie wiążmy masowych gwałtów i zamachów z migracją oraz bądźmy wyrozumiali – takie komunikaty płyną do nas z zachodu Europy, gdzie zdrowy rozsądek został już dawno zastąpiony chorą poprawnością polityczną. 

Nawet po kolejnej serii krwawych zamachów i gwałtu na Polsce, dokonanych przez ludność napływową, wielu polityków, a nawet – co jeszcze bardziej zastanawiające – obywateli krajów Europy zachodniej, staje w obronie nie tylko tzw. uchodźców, ale… samych sprawców.

Pracownik organizacji Cooperative Lai-Momo z Bolonii, zajmującej się „pomaganiem” uchodźcom stwierdził, że dla kobiety gwałt staje się po chwili normalnym stosunkiem seksualnym, gdy jest spokojna i podoba jej się to. Niestety – mieszka tam wielu, którzy myślą podobnie.

Podobnych usprawiedliwień dla zwyrodnialców nie szuka za to polityk polskiej, jak niektórzy twierdzą – skrajnej – prawicy. Janusz Korwin-Mikke mówi wprost: – Efektywna kastracja i na ciężkie roboty!

Kontrowersyjny polityk jest zwolennikiem bardzo bezpośrednich kar za podobne przestępstwa, które odstraszałyby potencjalnych sprawców. – Mordercę trzeba rozstrzelać. Podłego mordercę – powiesić. A za zbiorowy gwałt: efektywna kastracja i na ciężkie roboty! – przekazał w mediach społecznościowych JKM.

Te słowa europarlamentarzysty bez wątpienia wywołają niemałe zamieszanie na przesiąkniętym poprawnością polityczną zachodzie. Ci ludzie wciąż nie przyzwyczaili się do szczerych wypowiedzi Korwin-Mikkego. Przywykli jedynie do zwieńczania jego wypowiedzi w Parlamencie Europejskim słowami: – A poza tym sądzę, że Unia Europejska musi zostać zniszczona.


5 komentarzy do “Zachód znów wrzaśnie z oburzenia! Korwin-Mikke NAJOSTRZEJ o gwałcicielach z Rimini

 • 2 września 2017 at 18:03
  Permalink

  BRAVO panie Korwin-Mikke ! Mówi Pan głośno, to co absolutnie wszyscy mówią między sobą w rodzinie, wśród przyjaciół. NIE BOJCIE SIę mówić prawdy.

  Reply
 • 3 września 2017 at 01:59
  Permalink

  Ciekawe czy byś tak mówią ja by tak się stało twojej córce!!

  Reply
 • 3 września 2017 at 11:18
  Permalink

  odebranie praw człowieka, kastracja i na roboty do rodzin poszkodowanych.

  Reply
 • 21 grudnia 2018 at 04:34
  Permalink

  Ma racje ja mieszkam w niemczech i Wim co sie dzieje tutaj policja, prasa nie mowi kto zgwalcil albo nozem dzgnal. Ale juz wszyscy widza ze europejczek nie nosi noza ani nie gwalcic na taka skale

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UDOSTĘPNIEŃ