Skandal! Włosi ujawnili drastyczne zeznania Polki zgwałconej w Rimini. Opisano wszystko w najdrobniejszych szczegółach…

To wydarzenie można śmiało określić mianem skandalu! Co to są za praktyki, które pozwalają na upublicznienie osobistych, prywatnych i niebywale drastycznych zeznań zgwałconej w Rimini? Haniebne!

Włoskie media również nie miały żadnych oporów przed tym aby z najdrobniejszymi szczegółami opisać jak wyglądało zeznanie naszej rodaczki.

Czytamy tam między innymi cały opis gwałtu, o którym opowiedziała ofiara tragicznych wydarzeń.

W tekstach ochoczo pisanych przez dziennikarzy znalazły się bardzo drastyczne szczegóły brutalnego gwałtu.

Wśród mediów, które ujawniły fragmenty zeznań, znalazł się jeden z największych włoskich dzienników „Corriere della Sera”.

W artykule zamieszczonym na stronie internetowej gazety, można przeczytać o „dwudziestu minutach terroru opowiedzianych przez dziewczynę i podpisanych przez nią przed śledczymi i polskim tłumaczem”.

Polka opowiada o szczegółach tragedii – w jaki sposób odbywał się gwałt, jak ją przytrzymywano, podduszano, co krzyczała w tym czasie do swojego pobitego partnera…

W tekście są też fragmenty zeznań transseksualisty, który również padł ofiarą bandytów…

Choć media i policja odtrąbiły sukces wciąż powstaje wiele pytań w związku z zatrzymaniem „dobrowolnie” przybyłych na posterunek policji sprawców. Wiele osób w tym także ekspertów nie wierzy aby to właśnie oni byli faktycznymi oprawcami pary z Polski.

Do gwałtu i napaści doszło z 25 na 26 sierpnia w Rimini.

źródło: niezalezna.pl


UDOSTĘPNIEŃ