To już pewne! Tą rewolucyjną decyzją PiS zmieni nasz kraj nie do poznania!

Prawo i Sprawiedliwość znowu robi milowy krok naprzód. Ta decyzją absolutnie zrewolucjonizuje Polskę. Wszystko za sprawą Ministra Zbigniewa Ziobro. 

Po burzy związanej z wetami prezydenckimi oraz pomysłem ograniczenia kompetencji ministra sprawiedliwości, Ziobro na chwilę zniknął ze sceny politycznej. Teraz wraca, i to w jakim stylu!

Przedstawił swój nowy, rewolucyjny projekt. Zmiany mają dotknąć Kodeksu Karnego.

– Przed nami jest zasadnicza zmiana całości kodeksu karnego. Będziemy chcieli pójść dalej o tyle, że będziemy chcieli zmienić filozofię karania, która jest określana w części ogólnej Kodeksu karnego, która dotyczy wszystkich przestępstw, bez wyjątku – powiedział minister Ziobro.

Standardowo, już słychać pojękiwania ze strony totalnej opozycji. Bo idąc w myśl zasady ” nie ważne co PiS zrobi, to my tego nie lubimy” – już pewne jest, że będą protestować.

– My to chcemy zmienić, ale nie możemy tego zrobić tylko do jednej kategorii przestępstw. Tego wymaga systematyka i zasady prawidłowej legislacji – dodał Zbigniew Ziobro.

Może by tak szanowna opozycja wzięła się za pisanie ustaw i produkowaniu nowych propozycji dla Polski zamiast wiecznie łazić po ulicach machając flagą unijną? Wszystkim by to dobrze zrobiło. Wszak wyborcy nie płacą wam za spacery.

Magdalena Derucka

źródło: wiadomosci.onet.pl, Pikio.pl


UDOSTĘPNIEŃ