Żydzi masowo uciekają z Europy! Wiedzą coś? Sprawa wygląda bardzo poważnie!

Z roku na rok coraz większa liczba europejskich Żydów opuszcza zachodnią część naszego kontynentu. Wielka migracja zaczęła się w 2014 roku i wciąż nabiera tempa. Coraz chętniej udają się do Izraela, o którego niepodległość walczyli zajadle przez setki lat.

W 2014 r. Europę zachodnią opuściło 7 tys. Żydów, rok później – już 10 tysięcy.

W 2016 roku emigrować z naszego kontynentu postanowiło aż 14 tys. Żydów. Statystyka ta ma tendencję wzrostową.

Eksperci nie mają wątpliwości, że ma to związek z nabierającym na sile w błyskawicznym tempie antysemityzmem w zalanych muzułmanami krajach Europy zachodniej, chodzi głównie o Francję, Niemcy, Wielką Brytanię i Belgię.

Niezależni politolodzy podejrzewają także, że ścisła społeczność żydowska może mieć wiedzę na temat nadchodzącego konfliktu zbrojnego, który w najbliższych latach miałby nawiedzić Europę.

Dodatkowo coraz większe poparcie we wspomnianych zachodnich państwach budują sobie partie i ugrupowania muzułmańskie, które regularnie na swoich marszach wykrzykują hasła takie jak „Żydzi do gazu”.

Być może Żydzi i Europejczycy pochodzenia żydowskiego obawiają się powtórki swojej tragedii z I połowy XX wieku, gdy naziści mieli w planie całkowicie zlikwidować naród żydowski i realizowali go z wielką determinacją.

Ale nienawiść Arabów wobec Żydów zdaje się być jeszcze większa niż ta…

…CZYTAJ WIĘCEJ…


UDOSTĘPNIEŃ