Trump zaostrzył przepisy! Gigantyczny problem dla… polskich gwiazd!

Barbara Kurdej-Szatan, Anna Mucha, Mikołaj Krawczyk i Michał Ziembicki przez Donalda Trumpa nie dostali wiz? Według doniesień Super Expressu polscy aktorzy mieli wylecieć do Stanów Zjednoczonych na otwarcie Polonijnego Sezonu Kulturalnego.

Polskie gwiazdy miały tam wystąpić w sztuce „Pikantni”. Niestety, jak się okazuje przez zaostrzone przepisy dotyczące przyznawania wiz, wprowadzone przez Donalda Trumpa, spektakl z ich udziałem musiał zostać odwołany.

Co z zaplanowanym przedstawieniem z udziałem Barbary Kurdej-Szatan, Anny Muchy, Mikołaja Krawczyka i Michała Ziembickiego?

Przedstawiciel agencji, która organizowała wyjazd aktorów do USA w rozmowie z tabloidem przyznał, że pojawiły się problemy z otrzymaniem wiz.
Pomimo dostarczenia dodatkowych informacji, nie otrzymaliśmy decyzji o przyznaniu wiz pracowniczych.

Prawdopodobnie musielibyśmy poczekać jeszcze kilka dni i byłaby ona pozytywna, ale fizycznie nie udałoby się zorganizować opłat, wizyty w ambasadzie i przylecieć na czas do Stanów.

W związku z tym, by nie przepadły pieniądze i by nie zawieść widzów będziemy aplikować o inną datę. Najprawdopodobniej w styczniu, ponieważ jest to najbliższy wolny czas, kiedy mamy dostępnych wszystkich aktorów- przyznał Karol Bytner z agencji aktorskiej Gudejko.

Barbara Kurdej-Szatan i Anna Mucha nie poleciały do USA przez zaostrzone przepisy wprowadzone przez Donalda Trumpa.


UDOSTĘPNIEŃ