Opozycja upokorzona w Europarlamencie! Wielki triumf PiS

Nawet w Brukseli, gdzie nastroje antypolskie dotąd wzbierały, tzw. totalna opozycja przekroczyła granice. Okazuje się, że Parlament Europejski ma już dość liberałów z Polski, którzy z wypiekami na twarzy – niemal każdego dnia – ślą donosy na własny kraj.

Teraz ludzie Platformy Obywatelskiej domagali się kolejnej debaty ws. Polski, w wyniku której Bruksela miałaby zdecydować o ukaraniu naszego kraju. Na nic jednak płaszczenie się przed unijnymi dygnitarzami.

Europarlamentarzyści zdecydowali wreszcie, że są ważniejsze sprawy, o których warto by debatować.

Większość frakcji politycznych w Parlamencie Europejskim nie chce na razie debaty o Polsce. Jak poinformowały źródła z PE, wniosek liberałów, by dyskusję o naszym kraju przeprowadzić na październikowej sesji, nie uzyskał poparcia wśród grup politycznych.

Sesje są teraz przeładowane.

Wciśniecie jakiegoś tematu, który nie jest pilny, jest trudne – powiedziało Polskiej Agencji Prasowej źródło w Parlamencie Europejskim.

Po dzisiejszym spotkaniu sekretarzy generalnych frakcji, którzy ustalili porządek na następną sesję na początku października, debaty na temat Polski… CZYTAJ WIĘCEJ>>


UDOSTĘPNIEŃ