Szokujące wyznanie ws. śmierci Andrzeja Leppera! To wstrząs dla całej Polski!

Kiedy już powoli zaczynaliśmy dochodzić do prawdy na temat śmierci Andrzeja Leppera, pojawiły się niespodziewane nowe fakty. to wyznanie Izdebskiego na antenie Telewizji Republika wstrząsnęło Polską.
– Andrzej Lepper miał materiały, które mogły skompromitować Waldemara Pawlaka i Donalda Tuska. Do dnia dzisiejszego nie została ujawniona umowa z Gazpromem, którą podpisał Waldemar Pawlak – mówił dla Telewizji Republiki Sławomir Izdebski.

– O to jak zginał Andrzej Lepper, trzeba by zapytać osób, które to widziały. Chyba mało kto wierzy, że mógł sobie odebrać życie. Jego długi wykorzystano jako pretekst. To nie była śmierć samobójcza. Trzeba było czasu na analizę wielu sytuacji. Jest wiele rzeczy, które prokuratura musi wyjaśnić. Wstrzymano sekcję zwłok, nie wykonano jej natychmiastowo. Większość tych ”samobójstw” to najprawdopodobniej podanie ofiarom Pavulonu, który odbiera wszelkie możliwości ruchu. To okropna śmierć. Wykrycie tej substancji w ciele jest możliwe tylko 24h po fakcie. Ludzie giną w każde dni, w weekendy też są dyżury prokuratorskie, kiedy chce się sprawdzić okoliczności śmierci, sekcję zwłok przeprowadza się natychmiast – powiedział.

To było śledztwo z góry sterowane politycznie

– Natalia Maszkiewicz prowadziła śledztwo w tej sprawie i to ona je umorzyła. Umorzenie nastąpiło jednak pod kątem nie morderstwa, a nakłaniania do samobójstwa. To śledztwo nie było prowadzone pod kątem zabójstwa. Zabezpieczono ślady dwóch osób, które przebywały w obecności  Andrzeja Leppera. Te ślady nie zostały zbadane podczas śledztwa. Te ślady znalezione zostały w łazience, gdzie znalezione zostało ciało. Zatarto dowody. To było śledztwo z góry sterowane politycznie. Zginął wicepremier i śledztwo trwa tak krótko? Nie przypominam sobie żeby tak poważną sprawę, zakończono w tak szybkim tempie. Nikt tego do dziś nie wytłumaczył, dlaczego nigdzie nie było jego odcisków palców. Umarł, zmartwychwstał, wytarł odciski i umarł ponownie?

– Andrzej Lepper miał wiele informacji, które wstrząsnęłyby wymiarem sprawiedliwości, miał ujawnić szokujące dokumenty Jarosławowi Kaczyńskiemu. Te dokumenty zostały skradzione. Następnie jego prawnik, który posiadał kopie, również został zamordowany. Aby ujawnić te szczegóły, niektóre osoby muszą zostać zwolnione z tajemnicy zawodowej. Andrzej Lepper miał materiały, które mogły skompromitować Waldemara Pawlaka i Donalda Tuska. Do dnia dzisiejszego nie została ujawniona umowa z Gazpromem, którą podpisał Waldemar Pawlak. Kulisy spotkań, poza granicami naszego miasta ze stroną rosyjska również posiadał Andrzej – zaznacza Izdebski.

Bał się o swoje życie!

– Tyle odwagi, aby ujawnić te dokumenty miał tylko Andrzej Lepper. Jest nagranie przed śmiercią, gdzie Lepper mówi, że się boi o swoje życie. Wymienia nazwiska m. in. Donalda Tuska, mówi o umowie z Gazpromem. Czy dziś polska prokuratura będzie miała interes, żeby wyjaśnić tą sprawę? Nie wiem.

– O śmierci Andrzeja dowiedziałem się z mediów. Kiedy bał się o swoje życie, nie miałem z nim kontaktu. Od razu nie wierzyłem, że popełnił samobójstwo. To nie ten człowiek i nie taki charakter. To on zawsze tłumaczył, że odebranie życia jest najgorszą drogą. Prześledziłem wiele rzeczy. Rzeczywiście partia pieniędzy nie miała ale nie Andrzej Lepper! W momencie śmierci jedynym zobowiązaniem było 20tys. na paliwo. To jest nic, więc w życiu nie uwierzę, że to zadecydowało o jego decyzji o samobójstwie. On walczył o życie swojego syna. Nagle kiedy było lepiej on miałby się zabić . To jest nielogiczne!


– Andrzej nigdy nie otwierał okna, nie znosił bałaganu, był pedantem. Nagle w dniu jego śmierci okna są otwarte i wszędzie jest syf i brud. To jest niemożliwe! Rusztowanie obecne w dniu śmierci, było postawione pod oknem Leppera. Nie miało to sensu, ponieważ remont był zakończony. W momencie jego śmierci wyłączony został monitoring, wydano komunikat, że nie było prądu,  ale prąd był! Działała lodówka, programy na komputerze. Dlaczego sejf został otwarty? Kto przed śmiercią robi taki bałagan? Co z dokumentami? Być może mordercy weszli przez okno. Podczas morderstwa w budynku był kierowca i kilka innych osób. Przesłuchano kilkadziesiąt świadków, wszyscy jednogłośnie zeznali, że nie mógł on popełnić samobójstwa, poza jednym. Prokuratura w swoim końcowym uzasadnieniu dała wiarę temu jednemu człowiekowi – podkreślił.

To morderstwo było zlecone

– Janusz Maksymiuk prawdopodobnie był w budynku. W dniu śmierci była obecna również pani dziennikarz, która został wyproszona właśnie przez Janusza Maksymiuka. On sam uważa, że nic nie widział i nie słyszał, jednak trudno skarżyć kogoś jeżeli nie mamy na to dowodów.

– W ostatnich życia udzielił kilka wywiadów, chciał dostać się do Jarosława Kaczyńskiego.  Gdyby dokumenty, które posiadał Andrzej wyszły na światło dzienne żyłby! Nie mieliby odwagi zamordować go po ujawnieniu tych faktów. Możemy się domyślać kto go zabił, ale nikt tego nie wie na pewno. To morderstwo było zlecone. Czas pokaże, wystarczy ustalić kto był w łazience z Andrzejem Lepperem. Chodziło o biznes. Dokumenty, które on posiadał wysadziłyby PO na wieki wieków. Posiadał wiedzę o największych aferach w Polskich. Przekazałem dokumenty prezesowi PiS dotyczące dokumentacji jaką posiadał Andrzej Lepper. Poinformowałem również Zbigniewa Ziobrę. Byłem wieloletnim współpracownikiem Andrzeja Leppera i część obowiązków spadło na mnie, w pewnym momencie powiedziałem, że postaram się ujawnić kulisy jego śmierci. Zdaję sobie sprawę, że grozi mi niebezpieczeństwo – dodał Sławomir Izdebski.


13 komentarzy do “Szokujące wyznanie ws. śmierci Andrzeja Leppera! To wstrząs dla całej Polski!

 • 16 września 2017 o 10:54
  Permalink

  Gdzie są w tym kraju do cholery prokuratura i służby specjalne? Sami bandyci i złodzieje zostali? Ludzie ruszcie tyłki, trzeba POgonić tę hołotę! Jedynym ratunkiem na seryjnego samobójcę jest pluton egzekucyjny!

  Odpowiedz
  • 17 września 2017 o 01:20
   Permalink

   To właśnie służby specjalne są odpowiedzialne za „samobójstwo” Lepper,więc nie warto pytać gdzie teraz są 🙁

   Odpowiedz
 • 16 września 2017 o 12:16
  Permalink

  Ci co to slectwo prowadzili natychmiast do paki i szefow itd Proces zabojstwa od nowa!!

  Odpowiedz
 • 16 września 2017 o 12:17
  Permalink

  ano właśnie ….są po stronie morderców !!!!

  Odpowiedz
 • 16 września 2017 o 12:22
  Permalink

  ŚP.Leppera , uśmiercono czy pamiętamy jak mówił o TALIBACH w Klewkach ??? tym chciał zwrócić uwagę na tajne więzienia amerykańskie w Polsce – łamano prawo , i co z tego wyszło ??? NIC ci prominenci dalej są bezkarni i nic sobie z tego nie robią , a człowiek nie żyje

  Odpowiedz
 • 16 września 2017 o 12:31
  Permalink

  To wszystko już wiemy ale nie wiemy kiedy zawita sprawiedliwość i polecą wreszcie głowy.

  Odpowiedz
 • 16 września 2017 o 13:15
  Permalink

  Nie polecą. Ludzie trzeba się obudzić. Wy chyba nie wiecie co tu się dzieje. To co znacie z tv i radia i gazet to jedna Polska a to co się dzieje POD nawet nie jesteście sobie tego wyobrazić. Mordują nam ludzi którzy chcieli coś zmienić zatrzymać to złodziejstwo, giną jeden po drugim i nikt nic nie robi. Zabili nam prezydenta a Polska nadal śpi.

  Odpowiedz
 • 16 września 2017 o 21:50
  Permalink

  Nie wierzyłem w śmierć samobójczą Leppera od początku ktoś kto się nie bał wsypywać wielu ton zboża na tory nie wystraszył by sie 20 tysi długu . Polsko obudź się zanim będzie za późno co z tego że będziemy mieli wolność jak w pozostałej części Europy jeśli zatracimy swoje wartości ta wolność nie będzie nic warta .

  Odpowiedz
 • 17 września 2017 o 08:13
  Permalink

  Ale bzdury. Lepper był skłócony z Kaczyńskim i miał mu przekazać dokumenty.

  Odpowiedz
  • 18 września 2017 o 23:12
   Permalink

   Właśnie, 100% racji. Jakoś Kaczyński nie płakał po jego śmierci. Dziwne??? Nie sądzę.

   Odpowiedz
 • 17 września 2017 o 09:44
  Permalink

  2 wś. Grabieni mordowani zdradzeni poniżani traktowani jak bydło w obozach i to przez cały swiat. A teraz wszyscy Polacy są przeciwko sobie….. Zamiast się zjednoczyć i być dumnym narodem to afera goni afere

  Odpowiedz
 • 18 września 2017 o 07:28
  Permalink

  Serdecznie Witajcie i blagam i prosze przeczytajcie moja prozbe o pomoc zywnosciowa i podarownie mi ubran i obuwia mam nr 44 za co bardzo dziekuje z calego serca Tutaj jest cala moja wlasna prozba do przeczytania link jest pod Materialem z TVP1 o mojej sytuacji blagam obejzyjcie reportaz

  TUTAJ REPORTAZ TVP1 NA YOU TUBE:_(PROSZE Z KOPIOWAC ADRES)_

  **https://youtu.be/6WrDXyvCulk**

  LUB TU CALY MOJ APEL DO PRZECZYTANIA JEST BO TU SIE CALY NIE ZMIESCIL PRZEPRASZAM _(PROSZE Z KOPIOWAC ADRES)_

  **http://www.proszeprzeczytaj.webnode.com**

  u dole reportazu jest adres na moja strone z calym mojim apelem i jest tam adres domowy moj Pozdrawiam serdecznie najbardziej prosze was tylko o paczke z jedzeniem i ubraniami dla mnie za co dziekuje z calego serca adres podalem w calej swojej wlasnej prozbie o wsparcie ubraniowe i zywnosciowe i zycze wszystkim duzo zdrowia i samych wielkich sukcesow w zyciu pozdrawiam goraco Mariusz

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UDOSTĘPNIEŃ