Totalne zezwierzęcenie! Takiej masakry w Lidlu jeszcze nie było! Walka na śmierć i życie [WIDEO]

Klienci i pracownicy Lidla długo będą wspominać tę sobotę. Promocja na kurtki termiczne dla dzieci i dorosłych doprowadziła do prawdziwej wojny pomiędzy klientami.

Ludzie wyszarpywali sobie produkty z rąk, niszczyli półki i regały. W jednym z miast kierowniczka zagroziła, że zamknie sklep, jeżeli klienci się nie uspokoją.

Promocja na kurtki termiczne w Lidlu sprawiła, że klienci niemieckiej sieci marketów stanęli do walki o wymarzoną odzież. Zainteresowanie było tak duże, że ludzie ustawiali się w kolejkach pod drzwiami na długo przed otwarciem sklepów. Ilość towaru była jednak ograniczona, dlatego nie wszyscy wyszli ze sklepów zadowoleni z odzieżą w upragnionym rozmiarze.

Między klientami, którzy zabiegali o upragnioną kurtkę, dochodziło do kłótni i szarpanin. Przerażeni pracownicy jednego ze sklepów musieli zasłonić chłodnie roletami, żeby ochronić je przed uszkodzeniem.

Kierowniczka jednego ze sklepów w dzielnicy Środula w Sosnowcu uspokajała klientów, ostrzegając, że jeśli się nie uspokoją, zmuszona będzie zamknąć sklep – podaje „Dziennik Zachodni”.

To nie pierwsza walka o towar w Lidlu. Już wcześniej w sieci pojawiały się nagrania z kłótni o buty popularnej marki, czy sprzęt AGD.

 


UDOSTĘPNIEŃ