Potwierdzone! Polskę czeka prawdziwy ARMAGEDON! Te anomalie doprowadzą do kompletnego paraliżu!

Według długoterminowych prognoz meteorologów, w tym roku na nas czeka wyjątkowo sroga i długa zima, określana częściej jako zima stulecia.

Na terenie Europy prognozują się obfite opady śniegu i silne mrozy, w niektórych krajach słupki termometrów pokażą nawet -30 st. Celsjusza. W Irlandii pierwsze opady śniegu i przymrozki oczekują się w październiku – podaje serwis pogodowy Exacta Weather.

Już na początku grudnia Europejczyków zaskoczy rekordowo niska temperatura powietrza. Zimno będzie do kwietnia. Naukowcy przypisują to zjawisko nowym cyklonom na Ziemi, a także gwałtownym wzniesieniem temperatury powietrza na Oceanie Pacyficznym.

Oprócz tego, tej tendencji pogodowej sprzyja spadek aktywności słonecznej.

Obecnie żyjemy w tak zwanym interglacjale, czyli okresie między zlodowaceniami. Ostatnie z nich cofnęło się około 11 tysięcy lat temu, od tego czasu doświadczamy klimatu, który znacznie się ocieplił. Jednak jest to tylko okres przejściowy i zlodowacenie, czyli glacjał, nieuchronnie nadejdzie. Niektórzy eksperci twierdzą, że stanie się to już od tej zimy, która ma być wyjątkowo sroga.

Jednak jeśli Europa miałaby pogrążyć się w małej epoce lodowcowej, warunkiem koniecznym jest przede wszystkim zmiana cyrkulacji Prądu Zatokowego. Jeśli ciepła woda przestanie opływać nasz kontynent, będzie to oznaczało długotrwałe ochłodzenie i kłopoty. Gdyby coś takiego zbiegło się z minimum słonecznym, zlodowacenie byłoby niemal pewne.

Przy tak niskiej temperaturze, która może być poprzedzona obfitymi opadami śniegu mogą wystąpić przede wszystkim problemy z dostawami prądu. Mieszkańcy poszczególnych regionów mogą mieć problemy z ogrzewaniem oraz dostarczaniem wody.

Oby i tym razem nie okazało się również, że „zima zaskoczy drogowców”.

źródło: meteoprog.pl/twojapogoda


6 komentarzy do “Potwierdzone! Polskę czeka prawdziwy ARMAGEDON! Te anomalie doprowadzą do kompletnego paraliżu!

 • 19 września 2017 o 21:03
  Permalink

  Taaaaaki hooy jak krokodyla ogon… Widac kto na geografie chodzil w sredniej szkole. Otóż nasz kraj leży w bardzo specyficznej strefie klimatycznej, w której to pogode mozna przewidzieć max na 2 tyg w przod, ale i tak nie będzie ona nawet na 70% pewna:) polecam książkę otworzyć a nie glupoty pierdolić:)

  Odpowiedz
 • 23 września 2017 o 09:08
  Permalink

  No i gdzie link do Zmianynaziemi.pl jak już kradniecie copy paste robiac to chociwz podlinkujcie chamy

  Odpowiedz
 • 23 września 2017 o 14:42
  Permalink

  Przyczyną zlodowaceń może być kolizja z asteroidą która spowoduje przesunięcie się biegunów. Prognozuję, że ta zima będzie cieplejsza od poprzedniej

  Odpowiedz
 • 29 października 2017 o 08:41
  Permalink

  Jeżeli to prawdziwi naukowcy, to możemy być spokojni. Szanse są nawet poniżej 50%.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UDOSTĘPNIEŃ