Szwedzki sąd zaakceptował pedofilię! By legalnie być pedofilem musisz być…

Szaleństwo multikulti i politycznej poprawności idzie coraz dalej. Teraz szwedzki sąd zdecydował się zaakceptować małżeństwo dziecka. Dwunastolatka wydana za mąż za swojego kuzyna, po przyjeździe do Szwecji została uznana za jego żonę.

Służby socjalne Szwecji, gdy odkryły, że dziecko jest wykorzystywane seksualnie i uznaje się je za pozostające w małżeństwie natychmiast złożyły sprawę do sądu, ale sędzia nie dopatrzył się niczego złego w pedofilskim małżeństwie.

Jego zdaniem dziewczynka dorastała w odmiennym środowisku religijnym i kulturowym, więc w jej małżeństwie nie ma nic złego.

W praktyce oznacza to dokładnie tyle, że szwedzki sąd uznał po pierwsze obowiązywanie w Szwecji prawa szariatu i to w jego najbardziej skandalicznych wymiarach, a także uznał, że pedofilia jest absolutnie dopuszczalna.

O ile pedofil jest muzułmaninem.

Niemożliwe powoli staje się realnym koszmarem.

Jak można nazwać kraje, które z pozoru „cywilizowane” dopuszczają w majestacie prawa do krzywdzenia dzieci?


7 komentarzy do “Szwedzki sąd zaakceptował pedofilię! By legalnie być pedofilem musisz być…

  • 26 września 2017 o 16:29
   Permalink

   Musieliby ci dać nr do dilera bo wątpię żeby ktoś trzeźwy pisał te artykuły 😁

   Odpowiedz
  • 27 września 2017 o 16:50
   Permalink

   speisa.com/modules/articles/index.php/item.3723/swedish-court-approves-of-child-marriage.html

   Odpowiedz
 • 27 września 2017 o 03:04
  Permalink

  Niestety nie zgodzę się z wami. Owszem dla mnie jak i dla was jest to nie normalne i nie moralne. Ale od wieków wiadomo że z religią się nie wygra. W szariacie to niestety normalne że żona może mieć 12 lub 14 lat a jej mąż ponad 40. Nikt niestety im tego nie zabroni. U nas taki czyn to tak zwana pedofilia a u nich normalna tradycja. Zresztą co Szwedzi mogą jeśli to państwo jest juz w ponad 3/4 muzułmańskie?

  Odpowiedz
 • 27 września 2017 o 15:20
  Permalink

  To jadę do Szwecji. Polacy uważano są za złodziei na całym świecie. To jadę tam okradać ludzi. W sądzie mnie unniewinnia bo wychowywalem się w kraju w którym jak nie ukradniesz to nie przeżyjesz. Ot taka narodowo religijna tradycja. I w takim środowisku się wychowywalem. I jest to dla mnie normalne.

  Odpowiedz
 • 27 września 2017 o 16:55
  Permalink

  Jeszcze trochę czasu ,a zaczną skazywać Europejczyków/w tym Szwedów/,za brak tolerancji dla zwyczajów islamskich migrantów-do tego prowadzą rządy europejskich lewaków

  Odpowiedz
 • 21 listopada 2018 o 16:41
  Permalink

  Wedlug koranu mozna poslubic nawet szesciolatke bo Mahomet tak zrobil i mozna dmuchac dziewieciolatke bo Mahomet dmuchal. Mozna i mlodsze bo Mahomet nie zabronil. Szkoda tylko ze Mahomet nie skoczyl z dachu na banie bo wtedy oni by tez skoczyli za jego najswietszym przykladem i problem sam by sie rozwiazal.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UDOSTĘPNIEŃ