Opozycja w szoku! TVN połasił się na pieniądze od PiS! Co za HIPOKRYZJA

To się nazywa szczyt hipokryzji! Stacja TVN znana jako typowa tuba propagandowa opozycji najwidoczniej postanowiła nieco „dorobić” wspierając projekt, który wcześniej sama ostro krytykowała! Za zrealizowanie zlecenia, stacja prawdopodobnie pobiera pieniądze ze spółek Skarbu Państwa.

Co na to opozycja? 

Chodzi o kampanię „Sprawiedliwe Sądy”, która jest realizowana przez tak głośno krytykowaną „Polską Fundację Narodową”.

To własnie między innymi TVN stał na czele tych, który głośno wytykali sposób finansowania fundacji zasilanej bezpośrednio przez spółki SP podległe ministrom. Wtedy komentatorzy oraz dziennikarze stacji ostro krytykowali inicjatywę.

Aż tu nagle… 

„Z jednej strony telewizja krytykuje rząd i kampanię, z drugiej jednak puszcza spoty, które powstały w ramach kampanii „Sprawiedliwe sądy”. Można je zobaczyć m. in. na TVN24.” – czytamy na portalu Pikio.pl, który jako pierwszy pochylił się nad tą sprawą.

Wizerunek TVN w oczach opozycji na pewno został nadszarpnięty. Jak można z jednej strony krytykować projekt jakim jest „Sprawiedliwe Sądy”, wieszać psy na sposobie funkcjonowania oraz finansowania Polskiej Fundacji Narodowej”, a następnie puszczać w ramach ogłoszeń społecznych spoty tak mocno sponiewieranego przez stację „propagandowego” planu?

Hipokryzja w pełnej krasie!

Cóż, jak to mówią „pieniądz nie śmierdzi”. Kampania „Sprawiedliwe Sądy: jest godziwie opłacana. To jest ten powód, dla którego między innymi na TVN24, czy flagowej TVN możemy zobaczyć „propagandę PiS”.

I tak o już drodzy czytelnicy jest! Owa niezależna stacja, ostatni bastion nadzieli dla opozycji – właśnie sprzedał się za parę złotych pokazując tym samym gdzie leży moralność zarządzających stacją.

 


UDOSTĘPNIEŃ