Miażdżące fakty po śmierci Hefnera! Został OKALECZONY przed śmiercią!

Hugh Hefner zmarł w swoim domu w Los Angeles. Założyciel „Playboya” miał 91 lat. Jego byłe kochanki, siostry bliźniaczki Kristina i Karissa Shannon ujawniły, że na skutek przyjmowania Viagry Hefner niemal całkowicie ogłuchł. Do końca życia nosił aparat słuchowy. Mimo tego nie chciał odstawić tabletek.
Tymczasem długotrwałe przyjmowanie dużych dawek leku, wiąże się z poważnymi skutkami ubocznymi m.in. upośledzeniem narządu słuchu. Tajemnicę Hefnera wyjawiły kilka lat temu jego byłe kochanki. Kristina i Karissa Shannon mieszkały w Playboy Mansion kilka lat, a Shannon zyskała nawet status oficjalnej dziewczyny Hugh.

W 2012 roku prasowy magnat ożenił się z Crystal Harris. O 60 lat młodsza modelka była jego ostatnią, trzecią żoną. Para podpisała przed ślubem intercyzę, a milioner nie uwzględnił jej w swoim testamencie.

Liczący ponad 43 mln dolarów majątek Hefnera, zostanie rozdzielony między jego dzieci –Coopera, Christie, Marstona i Davida. Część pieniędzy powędruje również na cele charytatywne.

Hefner wycofał się z życia publicznego w ub. roku, wcześniej przekazał kontrolę nad magazynem dzieciom. Obecnie szefem kreatywnym pisma jest jego najmłodszy syn Cooper.


UDOSTĘPNIEŃ