SZOK! Ten pomysł KE wywoła milionowe protesty w całej Europie!

Europejskie instytucje wywołują coraz większe kontrowersje. Teraz kolejną inicjatywę, która – jeśli będzie postępować – sprowokuje milionowe protesty, przedstawiła Komisja Europejska.

Komisja Europejska ani myśli spuszczać z tonu. Najpierw szantażowała i groziła krajom, które nie chcą otwierać się na uchodźców, następnie zaczęła bezpardonowo ingerować w wewnętrzną politykę m.in. Polski, a teraz chce jawnie targnąć się na wolność milionów Europejczyków.

O co chodzi? Wszelkie euroinstytucje chcą sprawiać wrażenie krystalicznych, walczących z wszelkiego rodzaju mową nienawiści. I to właśnie pod płaszczykiem tej walki chcą mocno ingerować w treści widoczne w internecie.

Komisja Europejska chce, by portale internetowe mocniej zwalczały „mowę nienawiści i nielegalne treści” w sieci, w tym np. krytykę wobec polityki Brukseli. Nie wykluczyła także sankcji wobec firm internetowych, które tego nie będą robić.

– Nie możemy akceptować cyfrowego Dzikiego Zachodu – powiedziała w Brukseli komisarz UE ds. konsumentów Vera Jourova.

Podkreśliła, że ustalony wcześniej z firmami Facebook, Twitter, Google i Microsoft kodeks postępowania w walce z mową nienawiści i nielegalnymi treściami jest dowodem na to, że w tym przypadku może zadziałać samoregulacja rynku. Dodała jednak, że jeśli firmy internetowe nie podejmą w tej sprawie działań, zajmie się tym KE.

Nie od dziś wiadomo, że to głównie internet pozwolił nam szeroko otworzyć oczy, poznać niewygodne fakty m.in. o Unii Europejskiej i dzisiejszych elitach, których przedstawiciele nader często mają komunistyczne, tudzież agenturalne korzenie (przykłady: Angela Merkel, Donald Tusk, Lech Wałęsa).

Faktem jest również, że w sieci znacznie większym powodzeniem cieszą się treści prawicowe, zgodne z poglądami osób o poglądach narodowo-konserwatywnych.

Widzą to zachodni dygnitarze. I o ile walka z mową nienawiści jest bardzo szlachetną ideą, to podpinanie pod to pojęcie wszelkich opinii krytycznych wobec polityki migracyjnej, zachodnich liberałów czy tworu jakim jest Unia Europejska, jest po prostu niemoralne.


UDOSTĘPNIEŃ