Szokujące doniesienia! W 2018 Soros zrealizuje swój CHORY PLAN!

Wiele krajów – w tym niestety Polska – ma powody do uzasadnionych obaw. Amerykański miliarder żydowskiego pochodzenia George Soros, jest rozwścieczony rosnącą popularnością ruchów narodowo-konserwatywnych w Ameryce i Europie.

Jak podają portale „Daily Dose Politics” i „USA Politics Today”, w zbliżającym się 2018 roku George Soros chce zrealizować swój chory plan, inwestując jeszcze większe pieniądze w destabilizacje krajów i terytoriów, na których nie dzieje się tak, jak Soros sobie tego życzy.

Polacy – zarówno politycy, jak i zwykli obywatele – muszą być bardzo czujni. Wiele środowisk otrzymujących od fanatycznego miliardera ogromne pieniądze zachęcało już do rozpętania w Polsce wojny domowej na wzór tej, która wybuchła w 2013 r. na Ukrainie.

Jak podaje „USA Politics Today”, celem numer jeden żydowskiego miliardera jest pozbycie się Donalda Trumpa ze stołka prezydenta Stanów Zjednoczonych. Następnie zapewne zechce „ukrócić” zapędy usiłujących zachować narodowość rządów w Warszawie czy Budapeszcie.

Szczególnie Sorosowi podpadł ostatnio Viktor Orban. Premier Węgier przystąpił do delegalizacji działalności organizacji miliardera u naszych Bratanków. Orbanowi do gardła skoczyły rzecz jasna dziesiątki organizacji i „ruchów społecznych” będących gałęziami inicjatyw Georga Sorosa. Takich nie brakuje też w Polsce (Otwarty Dialog, Fundacja Batorego, HejtStop, Otwarta Rzeczpospolita i kilka innych).

„Demokraci wciąż zapewniają, że nie chcą mieć z polityki dużych pieniędzy. Jednak ich działania wcale nie są zbieżne z ich słowami. Ochoczo ustawiają się w kolejce, by brać niezliczone sumy od liberalnego miliardera George’a Sorosa” – zauważa „Daily Dose Politics”.

Te mechanizmy do złudzenia przypominają panujące w Polsce. U nas również skrajnie lewicowe i neoliberalne fundacje wspierają totalną opozycję (głównie Platforma Obywatelska i Nowoczesna), a ich finansowanie zawsze ma swoje źródło u George’a Sorosa – choć zanim środki trafią do Polski, rzecz jasna przechodzą przez kilka innych fundacji.

Tak jak w USA, u nas tego typu fundacje kreują się na spontaniczne ruchy społeczne.

„George Soros był w centrum uwagi, gdy wyszło na jaw finansowanie przez niego zamieszek i protestów w poszczególnych krajach. Teraz wydaje się, że jest gotów dać jeszcze więcej pieniędzy na chaos, który rozpoczął” – ostrzega usapoliticstoday.com. „Sorosowi w tej chwili zależy, by jak najbardziej podburzyć nastroje społeczne” – zauważa redakcja UST.

Państwa, w których poparcie dla neoliberałów i lewicy drastycznie spada – jak Polska, Węgry, Stany Zjednoczone, Czechy czy Austria – muszą liczyć się z tym, że Soros i jego ludzie, których ma niestety w wielu miejscach na świecie, nie cofną się przed niczym. Dla nich powielenie scenariusza z ukraińskiego Majdanu nie jest niczym szczególnym. Zresztą do rozpętania wojny domowej zachęcał już prezes jednej z fundacji powiązanych z Sorosem.

Bartosz Kramek przekonywał w sierpniu, że „państwo musi stanąć, należy wyłączyć rząd” i że potrzebne są prowokacje.

źródła: NewsWeb.pl, usapoliticstoday.com, dailydosepolitics.com


UDOSTĘPNIEŃ