ARMAGEDON! Żywioł zebrał w Polsce śmiertelne żniwo! Ponad 700 tys. osób w tragicznej sytuacji!

Wczoraj przestrzegaliśmy przed nadciągający nad Polskę żywioł. Najpierw orkan nawiedził Niemcy gdzie doprowadził niemal do całkowitego paraliżu Hamburg. Wieczorem uderzył w Polskę… Widok po przejściu Ksawerego jest dramatyczny

Służby informują o rannych i zabitych.

Rzecznik prasowy Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej, poinformował, że ponad 700 tysięcy Polaków jest odciętych od prądu i wody pitnej. To nie koniec szacunków, bowiem w miarę upływu czasu i liczenia strat – ta liczba wciąż rośnie.

W nocy Straż Pożarna interweniowała w Polsce ponad 10 tys. razy. Służby robią co mogą aby jak najszybciej usunąć skutki żywiołu. Zabezpieczają zniszczone domy i budynki gospodarcze.

Ponadto PKP informuje, że wiele linii kolejowych zostało unieruchomionych. W składach, które utknęły na trasie są uwięzieni ludzie.

Rzecznik prasowy KGPSP podał, że w województwie lubuskim życie straciła co najmniej jedna osoba. W wyniku interwencji kilku strażaków odniosło poważne obrażenia.

Tutaj również liczba zarówno rannych jak i zabitych może wzrosnąć, ponieważ nie udało się jeszcze dotrzeć do wszystkich miejsc zrujnowanych przez szalejący orkan.

To jeszcze nie koniec tragicznych doniesień. Nadal mocno wieje. Wiatr osiągający w porywach do 110 km/h nadal wieje między innymi w Kaliszu, Łodzi, Poznaniu, Jeleniej Górze, Bielsko-Białej oraz we Wrocławiu.

https://hnews.pl/index.php/2017/10/05/zatrute-ciastka-polskich-sklepach-gis-alarmuje-zniszcz-je-natychmiast/

źródło: rmf24.pl/Pikio/PAP/msn.com/wp.pl


UDOSTĘPNIEŃ