„KONIEC ŚWIATA już wkrótce!” On wie kiedy to nastąpi

Pojawiły się nowe doniesienia na temat kolejnego już końca świata. Zwolennicy teorii apokaliptycznych uważają, że już 15 października nastąpi zagłada ludzkości. Numerolog David Meade snuje kolejne ponure wizje dotyczące apokalipsy. Meade nie ustaje w wieszczeniu zagłady, ostatnią zapowiadał na 23 września br.

 

Meade, który nazywa siebie „biblijnym numerologiem” tym razem stwierdził, że koniec świata nastąpi w październiku. W ogóle nie przeszkadza mu, że Apokalipsę zapowiadał już na 23 września. Wtedy też był całkowicie pewny swoich racji.

Można więc powiedzieć, że dla tego człowieka koniec świata to święto ruchome. Tym razem Meade straszy, że 15 października w Ziemię uderzy tajemnicza planeta o nazwie Nibiru. – To najważniejsza data tego stulecia czy nawet tysiąclecia – mówi.

Według numerologa, Armagedon będzie poprzedzony serią tragicznych zdarzeń. Najpierw pojawią się katastrofy naturalne. – Już je obserwujemy: huragany w USA, trzęsienie ziemi w Meksyku, a będzie coraz gorzej. Powodzie oraz trzęsienia ziemi dotkną znacznie więcej państw – przekonuje David Meade

Jednak naukowcy z NASA uspokajają. Nibru – planeta, o której mowa – nie istnieje, więc nie będzie żadnej kolizji.


UDOSTĘPNIEŃ