Gwiazda „Realu Madryt” zaatakowana podczas meczu! „Miał przy sobie nóż”

Do zdarzenia doszło podczas eliminacji Mistrzostw Świata 2018. Na murawie spotkały się drużyny Izraela i Hiszpanii. Nagle na boisko wtargnęło 6. mężczyzn, jeden z nich zbrojony w nóż odłączył się od grupy i ruszył w kierunku gwiazdy Realu Madryt – Isco.

Sytuacja jest o tyle kuriozalna, że z jednej strony, jeden z członków ochrony meczu dokładnie opisuje całą sytuację, zapewniając że napastnik nie zdołał zranić piłkarza, natomiast izraelska federacja w oficjalnym komunikacie, całkowicie zaprzecza aby takowe zdarzenie w ogóle miało miejsce.

„Z naszych informacji wynika, że nie ma dowodów, aby którykolwiek z mężczyzn, którzy wtargnęli na boisko, miał przy sobie nóż. Szykujemy pozwy przeciwko sześciu osobom, które zakłóciły przebieg meczu, poniosą one konsekwencje swojego niewłaściwego zachowania” – napisano w oświadczeniu federacji.

Powtarzamy – nie mamy pojęcia skąd wzięła się informacja o posiadanym przez chuliganów nożu. Nie wydaje mi się, by Hiszpanie byli tak dobrze przyjęci gdziekolwiek poza granicami swojego kraju jak tu. Dobrze przyjęty został zwłaszcza Isco, którego kibice fetowali okrzykami i transparentami” – czytamy dalej.

Isco zapytany o sytuacje stwierdził, że nie czuł się zagrożony, ale faktycznie w jego stronę biegł mężczyzna.

Źródło: thesun.co.uk, Pikio


UDOSTĘPNIEŃ