Zakleili im usta i utopili w jeziorze! Matka 15-latki nie wytrzymała tego w sądzie…

Trudno powstrzymać emocje, gdy ma się przed oczami obraz zakatowanej siostry. Bartłomiej i Sebastian S. musieli rozpoznać ciało Klaudii (†15 l.), którą dwaj bandyci pobili, a potem utopili. Mordercy stanęli przed sądem w Bydgoszczy.

Ledwo uniknęli linczu, gdy w asyście policji szli sądowym korytarzem.

 – Zabiliście nam siostrę potwory! Maltretowaliście ją i jej koleżankę. Bądźcie odważni i spróbujecie się z nami! – krzyczeli bracia zamęczonej na śmierć dziewczyny.

Zabójców musiał chronić szpaler policji. Przemykali na salę rozpraw pochyleni i milczący.

– Nigdy wam tego nie wybaczymy! Zgnijcie za kratami, choć dożywocie to dla was za mało! – rzucali bracia w kierunku oskarżonych.

Mama zamordowanej Klaudii nie wytrzymała widoku oprawców córki. Zemdlała i trzeba było udzielić jej pomocy. Gdy doszła do siebie zalała się łzami. – Razem z rozprawą wszystko do mnie wróciło, wszystkie rany się odnowiły.


Tylko te 4 kraje są wolne od wpływów UE, Rothschildów i Sorosa. To dlatego mają problemy!


Mimo że minął rok, to ja ciągle myślę, że Klaudia zaraz zapuka do drzwi i wróci do domu – mówiła drżącym głosem Grażyna Skurzyńska.

Koszmar, który zwyrodnialcy zgotowali 15-letniej Klaudii i jej koleżance Patrycji (†23 l.) rozegrał się w sierpniu zeszłego roku nad jeziorem Wiecanowskim.

Z ustaleń śledczych wynika, że koleżanki spotkały tego dnia dwóch znajomych – 21-letniego Maćka i jego o rok młodszego kolegę. Spacerowali po okolicy, wkrótce dołączył do nich 45-letni Sławomir G. Poszli nad jezioro. Prawdopodobnie pili alkohol.

To co działo się dalej to już prawdziwy horror. Zupełnie bez powodu dziewczyny zostały nagle pobite, a oprawcy zakleili ich usta taśmą. Potem zwyrodnialcy trzymali swoje ofiary pod wodą, aż przestały oddychać. Klaudia zginęła pierwsza.

Tuż po niej starsza Patrycja.

Jaki był motyw tej zbrodni? Śledczym nie udało się potwierdzić, że chodziło o podtekst seksualny. Wygląda na to, że zabójcy zrobili to z nudów, dla zabawy! – Brak w ich postępowaniu logiki – przyznała prokuratura.

Przed sądem stanęli w czwartek Maciej K. i Sławomir G.

Trzeci z mężczyzn został oczyszczony z zarzutów.


UDOSTĘPNIEŃ