HORROR! Wstrzykiwał ciężarnej heroinę i zmuszał do … lepiej usiądźcie

To jest tak makabryczne i nieprawdopodobne, że trudno sobie wyobrazić, że wydarzyło się na prawdę…

28-letnia Gabbe Rowland padła ofiarą własnego chłopaka, który zgotował jej prawdziwe piekło. Wszystko zaczęło się gdy powiedziała mu, że jest z nim w ciąży. Mężczyzna wpadł w szał i postanowił zrobić coś okropnego…

Związek Gabbe Rowland pochodzącej z miejscowości Cape Cod w amerykańskim stanie Massachusetts i Justina Mustafy należał do tych, które określa się mianem toksycznych. Wiele razy się kłócili i rozstawali, po to aby ponownie się zejść. Pewnego dnia Gabbe powiedziała, że jest w ciąży – wpadł w szał.

Zaciągnął kobietę do samochodu. Wtedy podał jej siłą pierwszą dawkę heroiny. To kompletnie zwaliło z nóg Gabbe. Od tego zaczął się tydzień jej koszmaru, który na prawdę trudno sobie wyobrazić.

Mustafa czerpał przyjemność z zadawania bólu psychicznego i fizycznego. Bił ją, gwałcił…ale to nie wszystko. Pewnego dnia wywiózł ją do lasu. Związał ją, kazał się rozebrać, następnie bił z całej siły pasem i gwałcił.

– Prosiłam, by przestał, płakałam z bólu, ale on to ignorował i dalej mnie uderzał – relacjonowała dziewczyna.

Jednak to co postanowił zrobić później było najgorsze. Postanowił ją ostatecznie upokorzyć. Przyprowadził swojego pitbulla i kazał Gabbe uprawiać z nim seks oralny. Sam przyglądał się wszystkiemu i nagrywał.

– To była najbardziej upokarzająca rzecz, jaką kazał mi zrobić – zwierzała się Gabbe.

Po wszystkim kazał jej umyć zęby i zrobić to samo z nim.

Sprawa ujrzała światło dzienne gdy kobieta jakimś cudem wyrwała się chłopakowi i uciekła. Postanowiła pójść do pracy. Tam jej szef zauważył rany na jej ciele. To był moment, w którym pękła i wszystko opowiedziała.

Justin został skazany na 6 lat więzienia

– Ulżyło mi, ale myślałam, że ten wyrok będzie dłuższy. – mówiła po procesie.


UDOSTĘPNIEŃ