Wstrząśnięta nawet opozycja. Były minister z PO ujawnił szokujący sekret Tuska!

Wstrząsające są informacje, które ujawnił właśnie minister w rządzie Donalda Tuska. Były premier zapewne wolałby, aby te rzeczy nigdy nie ujrzały światła dziennego, jednak podobne „trupy z szafy” ujawniane są w ostatnim czasie lawinowo.

Przez 7 lat Donald Tusk stał na czele polskiego rządu. Był najdłużej urzędującym premierem w III Rzeczypospolitej, a za jego kadencji obserwowaliśmy największe i najbardziej skandaliczne afery w najnowszej historii naszego kraju.

Wczoraj okazało się, że Tusk dawał przyzwolenie na gigantyczne wyłudzenia VAT, a dziś wyszły na jaw jeszcze bardziej szokujące fakty.

Jarosław Gowin był ministrem sprawiedliwości w rządzie Donalda Tuska. Stał zatem w hierarchii niewiele niżej niż szef ówczesnego rządu. Jak dziś ujawnia, „nie było przyzwolenia Donalda Tuska na podjęcie tematu reprywatyzacji”.

To oburzające, zwłaszcza z uwagi na fakt, że były premier doskonale zdawał sobie sprawę, że mieszkańcy Warszawy i wielu innych miast są wyrzucani ze swoich mieszkań lub też kilkunastokrotnie podwyższa się im czynsz – wszystko przez ohydne działania handlarzy roszczeń.

Donald Tusk – choć obiecywał „zieloną wyspę” – wolał pozostawać obojętny na ludzkie dramaty. Właśnie upada linia obrony PO, która mówi, że krystaliczni politycy tego ugrupowania nie mieli wiedzy o tym, w jaki sposób odbywa się reprywatyzacja.

Jarosław Gowin pytany w RMF FM, dlaczego – będąc ministrem sprawiedliwości – nie zajął się problemem reprywatyzacji, odparł: „nie było …

CZYTAJ  WIĘCEJ!>>


UDOSTĘPNIEŃ