Fani przerażeni! Znana wszystkim gwiazda pokazała DRAMATYCZNE zdjęcie po chemioterapii… To koszmar [FOTO]

Patrząc na bohaterów naszych ulubionych seriali telewizyjnych i hitów kinowych nie raz myśleliśmy, że „tai to ma życie”. Sława pieniądze, zero zmartwień typu: czy wystarczy mi do „pierwszego”. Niestety są takie rzeczy, który wpływają na nas wszystkich jednakowo – choroba. W tym przypadku nowotwór.

Rak dotyka każdego niezależnie od zamożności.

Fanów jednej z popularnych aktorek serialowych przeżyli szok, kiedy ta umieściła na Instagramie zdjęcie wykonane tuż po chemioterapii.

Shannen Doherty, bo o niej mowa, informację o tym że jest poważnie chora przekazała w 2015 roku. Od tamtej pory przechodzi bardzo agresywne leczenie. Walka ciała i ducha, wszystko by pokonać raka piersi.

W chwili obecnej terapia powoli przynosi zamierzone skutki, jednak początki były bardzo trudne. Zachowanie stanu pozytywnego myślenia, tak bardzo potrzebnego w walce z nowotworem – było bardzo ciężkie, a jak widać po fotografii – czasem zupełnie niemożliwe.

Shannen teraz ostrzega przed chorobą innych. Chce zwrócić uwagę na problem. Często jest tak, że kobiety z nowotworem zbyt długo zwlekają z pójściem do lekarza.

Aktorka na swoim profilu na Instagramie udostępniła zdjęcia, które wyraża więcej niż tysiąc słów…

Zdjęcie wykonano tuż po chemioterapii… Kobieta płacze trzymając w ręce kępkę swoich włosów, które zaczęły wypadać a skutek ostrego działania terapii.

– Miesiąc Świadomości Raka Piersi. To zdjęcie jest dla mnie bardzo osobiste. Zaczynałam chemioterapię. Używałam czepków chłodzących, wierząc, że nie stracę włosów. Efekt widoczny jest na moich dłoniach. Byłam chora, czułam, że się zatracam. Miałam wokół siebie ludzi i ich traciłam. Byłam słaba i silna zarazem. Czułam się brzydka, ale też tak piękna w środku, jak nie czułam się nigdy wcześniej. Pamiętam, jakby to było wczoraj. Rak ma wiele faz. (…) Jest z tobą na zawsze – napisała pod zdjęciem Doherty.

Źródło: Instagram/Shannen Doherty, pikio.pl


UDOSTĘPNIEŃ