Tego w „Kuchennych Rewolucjach” jeszcze nie było! „Wyp*****laj!” Gessler w SZOKU! [WIDEO]

Tego jeszcze w programie TVN nie było! W najnowszym odcinku „Kuchennych rewolucji” zobaczymy, jak właścicielka restauracji zwyzywa Magdę Gessler. Będzie jej także grozić. – Takiej ignorancji nie było chyba nigdy – restauratorka z Katowic „zamówiła” sobie „Kuchenne rewolucje” – czytamy na profilu programu Magdy Gessler na Facebooku.

Słynna restauratorka będzie miała niezwykle trudne zadanie w najnowszych „Kuchennych rewolucjach”. I nie będzie tu chodziło jedynie o pomoc lokalowi „Le Papillon Noir” w Katowicach w przyciągnięciu klientów.

Magda Gessler będzie musiała okiełznać krnąbrną właścicielkę restauracji, która będzie odnosiła się wulgarnie do gwiazdy TVN-u.

W czasie odcinka usłyszymy m.in. jak Justyna Wysk, będzie grozić Magdzie Gessler.

– Zaraz nie wytrzymam i jej przy…lę. Przysięgam! – powie do mężczyzny siedzącego w samochodzie. – Słuchaj może ją wyrzucimy. Proszę, pomóż mi! Wejdź tam i powiedź, że ma wyp..lać! – doda chwilę później.

Z reakcji Magdaleny Gessler wynika, że rewolucja w restauracji „Le Papillon Noir” nie doszła do skutku  – Ja zrobiłam dużo w tym kierunku, żeby się udało – powiedziała do kamer restauratorka.

Czy rzeczywiście tak się stanie? Dowiemy się tego już w czwartek 19 października po 21:30.


UDOSTĘPNIEŃ