Wielka Brytania wbija nam nóż w plecy! Teraz 700 tys Polaków w poważnych tarapatach!

Dziś jeszcze nie wiemy jak będą wyglądać stosunki dyplomatyczne pomiędzy Polską a Wielką Brytanią.  Wszystko jest w ścisłym stopniu uzależnione od metod przeprowadzenie brytyjskiego Brexitu.

Media na wyspach podały niedawno informacje,  że być może,  aby dostać się na wyspy będzie trzeba posiadać specjalną wizę. Ten pomysł uderzyłby najbardziej w polskich obywateli żyjących na co dzień w Wielkiej Brytanii.

Polska społeczność aktualnie jest najbardziej liczną narodowością, która pracuje na terenie Wysp Brytyjskich. W internecie wybuchła panika.  Polscy internauci mają nadzieję,  iż ta inicjatywa nie wejdzie w życie.

Według dziennikarzy dziennika „The Times” do wprowadzenia wiz ostatecznie nie dojdzie. Nie znaczy to jednak, że blisko 700 tys. Polaków przebywających na terenie Wielkiej Brytanii oraz ci, którzy także chcą wyjechać, nie trafili …

…CZYTAJ WIĘCEJ!…

źródło: pikio.pl


6 komentarzy do “Wielka Brytania wbija nam nóż w plecy! Teraz 700 tys Polaków w poważnych tarapatach!

 • 20 sierpnia 2017 o 12:01
  Permalink

  Wprowadzą Anglicy wizy dla Polaków i bardzo dobrze bo za dużo jest tam tej Polskiej hołoty i przez wprowadzenie wiz wreście ta Polska hołota się wyleczy z Angli i pracy tam

  Odpowiedz
  • 20 sierpnia 2017 o 12:42
   Permalink

   Może Pan się w końcu wyleczy z pisania błędów ortograficznych?

   Odpowiedz
 • 20 sierpnia 2017 o 13:19
  Permalink

  Ciekawe pan Grzegorz pracuje że tak wyzywa rodaków. Każdy mierzy swoją miarką panie G. Więc witamy w gronie polskiej hołoty

  Odpowiedz
 • 20 sierpnia 2017 o 14:39
  Permalink

  Bardziej chińskiego click baitu nie widziałem.

  Odpowiedz
 • 20 sierpnia 2017 o 21:51
  Permalink

  Ja widzę, że pan Grzegorz jest na czele tej „polskiej hołoty” skoro zamieszcza tak prostaczki komentarze aby ulżyć sobie we własnych rozterkach. Brawo panie Grzegorzu budujmy negatywna opinię a później się dziwimy, że świat postrzega nas jako europejskie chamstwo!

  Odpowiedz
 • 20 sierpnia 2017 o 23:01
  Permalink

  Ciekawe kto komu wbije nóż w plecy , jak Polacy wyjadą to kto będzie pracował dla angoli ? Pewnie ubogaceni kulturowo muzułmanie .

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UDOSTĘPNIEŃ