Widzowie w szoku! Gwiazda TVN jest lesbijką!

Angelika Karwowska to bohaterka pierwszej edycji programu „Projekt Lady”. Zbuntowana dziewczyna dotarła w nim aż do finału, w którym przegrała z Patrycją Wieją. Niedawno Angela Karwowska pochwaliła się na Instagramie zdjęciami ze swoją ukochaną. W ten sposób gwiazda TVN potwierdziła plotki na temat swojej orientacji.

Angelika Karwowska trafiła do programu „Projekt Lady”, ponieważ chciała zmienić swoje zachowanie i nauczyć się dobrych manier pod okiem specjalistów. Dziewczyna, w przeciwieństwie do większości swoich koleżanek z show TVN-u, pochodziła z pełnej rodziny. Jej rodzice czuwali nad wychowaniem córki, jednak w pewnym momencie coś przeoczyli. Angelika zaczęła rozrabiać i sprawiać problemy wychowawcze. Co ciekawe, jednocześnie była też wzorową uczennicą.

Angelice udało się dotrzeć aż do finału „Projekt Lady”. Mentorki oraz prowadząca show, Małgorzata Rozenek-Majdan, były dumne z jej przemiany w pewną siebie kobietę. Po programie jej kariera nabrała rozpędu. Początkowo dziewczyna odbyła między innymi staż u jednej z mentorek, Tatiany Mindewicz-Puacz. Teraz również świetnie daje sobie radę.

Okazuje się, że Angela Karwowska znalazła szczęście także w życiu prywatnym. Ostatnio na jej Instagramie pojawiły się zdjęcia, na których uczestniczka „Projekt Lady” tonie w uściskach i pocałunkach swojej partnerki. W ten sposób potwierdziła plotki na temat swojej orientacji seksualnej.

Fot. Instagram/geluniak
Fot. Instagram/geluniak


UDOSTĘPNIEŃ