„Schetyna zmień dilera!” Lider PO nagrał orędzie na 11 listopada. Lepiej usiądźcie [WIDEO]

Platforma Obywatelska nie przestaje zaskakiwać. Po absurdalnym pomyśle rekonstrukcji gabinetu cieni, przyszedł czas na orędzie z okazji Święta Niepodległości. Grzegorz Schetyna, aspirujący jak widać już nie tylko do liderowania całej totalnej opozycji, ale i do rychłego premierowania, nagrał odezwę do rodaków na 99. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

Patriotyzm to miłość do ojczyzny. I to nie miłość idealna, bo przecież widzimy wady tych, których kochamy. Ale patriotyzm to kwestia nie ślepego zaufania i ślepego oddania, ale kwestia przyszłości, a nie tylko historii i przeszłości. A my jesteśmy patriotami przyszłości. Jesteśmy zdecydowani, żeby zbudować Polskę, która jest najlepiej zorganizowanym państwem na świecie. I to jest dziś dla nas dzisiaj nowoczesny patriotyzm. Żeby rywalizować, żeby podejmować wyzwania, żeby razem wygrywać — zapewnia szef partii, która przez 8 lat rządów zrobiła wszystko, aby Polska była najgorzej zorganizowanym państwem na świecie.

Grzegorz Schetyna, pogrążony w niepamięci brnie jednak dalej i zapewnia świetlaną przyszłość.
11 listopada to data, która upamiętnia odzyskanie niepodległości. Ale dzisiaj musimy odpowiedzieć na pytanie, dlaczego nam się wtedy udało, dlaczego udało się coś, co jest niemożliwe. Dlatego, że byliśmy ze sobą, że odsunęliśmy to, co nas dzieli, a szukaliśmy i znaleźliśmy to, co nas połączyło. I dlatego odzyskaliśmy niepodległość
— mówi lider PO.

Dlatego dziś z okazji 11 listopada życzę nam wszystkim, żebyśmy potrafili zwyciężać, (…) być razem, działać wspólnie. Gdy w to głęboko uwierzymy, jestem przekonany, że Polska będzie najlepiej zorganizowanym państwem na świecie. Najlepszym krajem na świecie, w co jako patriota głęboko wierzę — zapewnia Grzegorz Schetyna, życząc wszystkiego najlepszego na 11 listopada.

O czym mówi lider partii, której głównym działaniem jest pogłębianie podziałów, a zamiast programu politycznego woli walczyć z partią rządzącą? Osobliwe przesłanie Grzegorza Schetyny… Jak zwykle odklejone od realiów…

Internauci jednak i tym razem nie zawiedli. Obok garstki osób która z prawdziwą, nieukrywaną przyjemnością polubiła bełkoczącego Schetynę, pojawili się Polacy, którzy jasno i klarownie dali do zrozumienia, że nie kupują słów Grzegorza:

„Schetyna zmień dilera!”

„Nikt wam w to nie uwierzy”

„Mieliście swoje pięć minut! Nie damy więcej niszczyć Polski!”

To tylko kilka spośród setek komentarzy jakie pojawiły się w sieci po opublikowaniu tego nagrania:

 


UDOSTĘPNIEŃ