Oto Pierwsza Dama USA nago! Melanie Trump w całej okazałości [FOTO 18+]

Nie tylko prezydent Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej ma swoje obowiązki. Także pierwsza dama, w tym przypadku to Melanie Trump. Kim jest ta była modelka, przepiękna kobieta?

Melanie Trump, wcześniej Melanie Knavs, prywatnie żona nowo wybranego prezydenta USA, multimiliardera – Donalda Trumpa urodzona w Słowenii.

W wieku 16 lat zaczęła karierę modelki, dwa lata później podpisała kontrakt z agencją modelek z Mediolanu. Szybko zmieniła nazwisko na Knauss, gdy jej kariera w modelingu zaczęła się rozwijać.

W Słowenii studiowała w zakresie projektowania na Uniwersytecie Lublańskim, jednakże po roku porzuciła je, aby kontynuować pracę modelki, pojawiając się także na okładkach wielu czasopism (Vogue, Harper’s Bazaar, GQ, New York Magazine, Sports Illustrated Swimsuit Issue, Glamour, Vanity Fair, Elle i in.). Od 1996 roku mieszkała w Nowym Jorku.

W 1998 roku poznała Donalda Trumpa i 22 stycznia 2005 roku wyszła za niego za mąż, jest jego trzecią żoną. W marcu następnego roku urodził się ich syn, Barron William Trump.

Zobaczcie fotografie Melanie Trump z czasów gdy była modelką:

loading...


7 komentarzy do “Oto Pierwsza Dama USA nago! Melanie Trump w całej okazałości [FOTO 18+]

 • 23 sierpnia 2017 at 08:01
  Permalink

  Merkel działa w brew zasadom Unii Europejskiej !! Powinna zostać zniszczona jej idiotyczna ideologia a sama Merkel i shulc powinni trafić do psychiatryka !!! Na resztę zasranego żywota

  Reply
 • 25 sierpnia 2017 at 19:41
  Permalink

  No coz piekna kobieta 🙂

  Reply
 • 30 sierpnia 2017 at 19:25
  Permalink

  Piekna kobieta i Tramp powinien i chyba jest dumny 🙂

  Reply
 • 6 września 2017 at 15:37
  Permalink

  Tylko zazdrościć, piękna First Lady.

  Reply
 • 15 września 2017 at 16:20
  Permalink

  No lepsza niz babcia macrona

  Reply
 • 21 listopada 2018 at 10:12
  Permalink

  Wspaniałe zdjecie wspaniałej Kobiety. Taki Facet jak Trum zasłużył sobie na najlepsze. Szkoda tylko, ze jakiś jebany chuj, publikując to zjęcie prubuje wywołać sensację. To zapewne jakiś kolejny pomiot byłego UBeka lub Komunisty. Wstyd dla Ciebie i Wstyd dla Twojej Rodziny
  Kolego, osobiście dał bym Ci w mordę z twardej pięści … łamasie …

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UDOSTĘPNIEŃ
loading...
" >