George Soros przerywa milczenie! Świat wstrzymał oddech

Sprawa wydaje się już być bardzo poważna. George Soros zabrał głos. Multimiliarder, który obecnie trzęsie całą Europą rzadko udziela wywiadów. Tym razem w swoich wypowiedziach powiedział coś, co środowiskom narodowym i patriotycznym w całej europie zmroziło krew w żyłach.

“Nie mogę dalej milczeć, bo obawiam się, że ostatnie doniesienia o tym, że rządowe siły wywiadowcze rozpoczną dochodzenie, oznacza, iż nie tylko organizacje, ale i indywidualni działacze mogą być ścigani” – powiedział w rozmowie z FT”.

Bardzo niepokojącą wiadomością, był fakt gdy George Soros oznajmił iż chce przeznaczyć na swoje fundacje około 18 mld dolarów. Przypomnijmy, że takie organizacje działają również na terenie Polski. Wiadomość zbiega się oczywiście ze wzrostem aktywności przeciwników rządu Prawa i Sprawiedliwości. Obserwujemy również coraz wyższy wzrost różnego rodzaju prowokacji i działania na szkodę Polski poprzez irracjonalne manifestacje oraz dezinformacje.

Wpływy Georga Sorosa w Europie i USA rosną.

“Obawiam się o bezpieczeństwo organizacji pozarządowych”

Atak miliardera poszedł najpierw w kierunku Węgier. Zarzucił Orbanowi “kłamstwa i wypaczenia” w zorganizowanej kampanii przeciwko działalności fundacji Sorosa.

“Przedstawiciele rządu węgierskiego utrzymują również niezgodnie z prawdą, że kontroluję proces podejmowania decyzji w Unii Europejskiej. W rzeczywistości decyzje o tym, jak postępować wobec kryzysu migracyjnego są podejmowane przez państwa członkowskie i instytucje UE, w tym przez rząd węgierski” – czytamy na stronie internetowej Georga Sorosa.

Dalej George Soros mówił, że rząd Węgier “podsyca antymuzułmańskie nastroje i używa antysemickich wątków przypominających lata 30. XX wieku”. Odrzucił także siedem twierdzeń “konsultacji narodowych”, które prowadzi rząd Węgier na temat “planu Sorosa”.

Dla  “Financial Times” powiedział, że “dotąd wstrzymywał się z… CZYTAJ WIĘCEJ!>>>>


UDOSTĘPNIEŃ