Cezary Pazura zdradził co ZNISZCZYŁO jego karierę! „To był wielki błąd”…

Cezary Pazura bez wątpienia należy do grona najlepszych polskich aktorów, od lat jest uwielbiany przez widzów, którzy znają na pamięć wszystkie jego kultowe komediowe role.

Jednak mimo ogromnego dorobku filmowego Cezary Pazura od kilku lat zniknął ze szklanego ekranu, w mediach pojawia się okazjonalnie, nie widać go również w popularnych produkcjach filmowych.

Aktor, który w latach 90 grał w najlepszych polskich filmach, od dłuższego czasu nie może wrócić na szczyt. Jaki jest tego powód? Artysta w rozmowie z Twoim Stylem przyznał, że wciąż pokutuje za kilka błędnych decyzji:

Ja od ponad 10 lat nie zagrałem znaczącej roli w żadnym porządnym filmie. A tu wszystko swędzi, żeby grać. Patrzę na Johnny’ego Deppa czy Brada Pitta – moi rówieśnicy. I grają! Myślę: kurde, w najlepszym okresie życia nie mam roboty? Staram się jednak mieć dystans – mówi Pazura w rozmowie z miesięcznikiem.

Cezary Pazura o reżyserach

Cezary Pazura uważa, że głównym powodem braku propozycji zagrania u ulubionych reżyserów jest brutalna walka w środowisku aktorskim. Wielu młodszych kolegów po fachu nie uznaje żadnych kompromisów i dla angażu zrobi wszystko. Pazury, wreszcie zrozumiał, że jego wcześniejsza walka z brukowcami przysporzyła mu więcej problemów niż korzyści.


Poszła w tango. „Mężczyźni traktowali mnie jak towar”…


Docierały do mnie informacje, że jak robię kabaret, to dla aktorskiego wizerunku źle. Zaszkodziła mi też wojna z tabloidami. Błąd, z koniem nie ma co się kopać – dodał na koniec.

Jak myślicie, czy Cezary Pazura wróci jeszcze na szczyt swojej sławy? 

Kim jest Cezary Pazura?

Cezary PAzura o swojej karierze
Wikimedia Commons, zdjęcie na wolnej licencji

Jest jednym z dwóch synów Zdzisława i Jadwigi Pazurów. Ma młodszego brata Radosława (ur. 1969), który również jest aktorem.

Był trzykrotnie żonaty. Z pierwszą żoną, Żanetą, ożenił się 1 kwietnia 1989. Ma z nią córkę Anastazję (ur. 1990). W 1994 para rozwiodła się. Od 1995 do końca 2007 jego żoną była Weronika Marczuk. 1 maja 2009 roku wziął ślub z o 26 lat młodszą Edytą Zając, z którą ma troje dzieci: córki Amelię (ur. 25 czerwca 2009) i Ritę (ur. 1 czerwca 2018) oraz syna Antoniego Józefa (ur. 23 lipca 2012).

Jest członkiem koła łowieckiego „Dzik” w Człuchowie, a wcześniej koła łowieckiego w Morągu. Egzamin z umiejętności strzeleckich zdał w Miastku przy kole łowieckim „Słonka”. Do myślistwa był mobilizowany i zachęcany m.in. przez Bogusława Lindę, który jest także myśliwym. Interesuje się piłką nożną.

 

To Cię zainteresuje:

 

 

 

 

Pikio/Jastrzabpost

Foto: Wikimedia


UDOSTĘPNIEŃ